Zorlu Center Açıldı!

zorlu-center-012.5 milyar doların üstünde bir yatırımla hayata geçen Türkiye’nin en büyük gayrimenkul projelerinden Zorlu Center, dün kapılarını sessiz sedasız açtı. Eylül ayı sonunda açılması beklenen ancak açılışı ertelenen, içinde konut, ofis, otel, performans sanatları merkezi ve AVM bulunan 2.5 milyar dolarlık proje artık hayatta!

Hem  Türkiye ’nin en büyük gayrimenkul projelerinden biri olan hem de çok tartışılan Zorlu Center, dün sadece mağazaların kurdele kestiği yumuşak bir açılış yaptı. Zorlu Center’da açılış öncesi hummalı çalışmalar sürdü. AVM’nin meydan katı, lüks markalarla New York 5’inci Cadde’yi aratmazken, 10 Ekim’de yapılan  açılışın 90 gün 90 gece süreceği belirtiliyor.

Ahmet Zorlu’nun titizliğini bu projeye yansıttığı da iş dünyasının gündeminde. Hatta Ahmet Zorlu’nun son üç aydır, gece gündüz Zorlu Center’da çalıştığı, en ufacık detayı bile yakından incelediği konuşuluyor. Dün sabah açılış yapan mağazaları da tek tek gezmeyi de ihmal etmedi Ahmet Zorlu. Hatta bazı markaların açılış kurdelesini de bizzat kesti. Mağazalara girerek ürünler denedi ve siftah alışverişlerini yapmayı ihmal etmedi. Mağazalarda ayakkabı, ceket deneyen Zorlu’nun çocuklar gibi şen olduğu görüldü. Eylül ayı sonunda açılması beklenen ancak açılışı ertelenen, içinde konut, ofis, otel, performans sanatları merkezi ve AVM bulunan 2.5 milyar dolarlık proje artık hayatta!

Rezidans, alışveriş merkezi, otel, performans sanatları merkezi ve ofisler olmak üzere 5 fonksiyonu bir araya getiren Zorlu Center’ın AVM kısmında 200 mağaza bulunuyor.

zorlu-center

Zorlu Center AVM Mağaza Açılışları

Aeropostale 8. Mağazasını Zorlu Center’da Açtı!

Silk & Cashmere Amiral Mağazasıyla Zorlu Center AVM’de…

“Beymen Club’’, Zorlu Center’da Açıldı!

Abdullah Kiğılı Mağazası Zorlu Center AVM’de…

H&M Grubu’nun Cos’u İlk Kez Zorlu Center’da!

 

Yorumlar

yorum