YKM’den Kendi Adını Taşıyan Dekorasyon Markası: YKM Home

YKM Home Sonbahar-Kış 2013 Koleksiyonu

Çok katlı mağazacılığın öncü ismi YKM; kendi adını taşıyan yepyeni ev dekorasyon markası YKM Home’u müşterileri ile buluşturuyor. 2013Sonbahar-Kış koleksiyonu ile ilk kez tüketicilerin karşısına çıkan YKM Home; sofra ürünlerinden mutfak aksesuarlarına, ev tekstilinden banyo setlerine kadar uzanan zengin ürün yelpazesi ve her sezon yenilenecek olan konseptleriyle evlerin çehresini değiştirecek.

 Renkli, floral, modern, kentli ve ışıltılı ürünlerin yer aldığı YKM Home Sonbahar-Kış 2013 Koleksiyonu YKM’lerdeki yerini aldı.

Giyimden kozmetiğe, ayakkabıdan aksesuara, aktif spor ürünlerinden dekorasyona kadar her ihtiyaca uygun binlerce farklı seçenek sunan YKM, kendi dekorasyon markası YKM Home ile Sonbahar-Kış sezonunu açıyor.

Şehirli insanın günlük ihtiyaçlarından ve şehir hayatının şekillendirdiği zevklerden esinlenerek hazırlanan YKM Home koleksiyonu; sofra ürünlerinden yastıklara, dekoratif objelerden aksesuarlara, banyo setlerinden nevresim ve havlulara kadar bir evin her ihtiyacını karşılamaya yönelik çözümler sunuyor.

Sonbaharın kasvetli havasını dağıtacak canlı renklerin kullanıldığı YKM Home 2013-2014 Sonbahar-Kış koleksiyonunda kuş, kelebek, çiçek, meyve desenleri gibi doğadan ilham alan doğal desenler öne çıkarken; kırmızı, mor, mavi ve yeşil tonlarının kullanımı dikkat çekiyor. Bazı ürünlerde bu renklere gümüş ışıltılar eşlik ediyor. Modern ile etnik stillerin harmanlandığı tasarımlar ise dekorasyonda farklılaşmayı sevenlere hitap ediyor.

YKM Home’a özel tasarım desenlere, özel üretim yatak odası ve banyo tekstili ürünlerine, birbirinden şık sofra ve mutfak takımlarına bakmadan evlerinizi yenilemeyin.

YKM Home ürünlerini YKM’lerde bulabilirsiniz.

Yorumlar

yorum

YKM İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR