YKM’de Yılbaşı Şenliği

Yüzlerce seçkin markadan binlerce hediye alternatifini bir araya getiren YKM’de yılbaşı şenliği başladı. 31 Aralık’a kadar YKM Kart ile yapılan alışverişlerde kozmetikte işaretli marka ve parfümlerde ikinci ürüne %60’a varan indirim, giyim ve ayakkabı reyonlarında ise %50’ye varan indirim fırsatı sunuluyor. Üstelik World’e özel 9 taksit fırsatı ve her 200 liralık alışverişe 40 lira hediye çeki de sizi bekliyor. 

Bu sene de her yılbaşında olduğu gibi herkesin hediyesi YKM’de! 

Giyimden kozmetiğe, ayakkabıdan aksesuara, aktif spor ürünlerinden dekorasyona kadar her ihtiyaca uygun binlerce farklı seçenek sunan katlı mağazacılığın öncüsü YKM, yılbaşı alışverişi için de her zevke uygun yüzlerce seçeneği avantajlı kampanya fırsatları ile sunuyor.

Seçkin markaların tekstil ürünleri ve aksesuarları, modayı takip etmeyi seven herkesin tercih edebileceği hediyeler arasında yer alırken, YKM Home’un her zevke uygun renkli, modern ve ışıltılı yılbaşı ürünleri de yeni yılın coşkusunu evlere taşıyor. Yılbaşının simgeleri çam ağacı, kar tanesi, kardan adam desenleri ile süslenmiş biblolardan mumlara, demliklerden masa örtülerine, yatak tepsilerinden dekoratif objelere kadar pek çok ürün iyi birer hediye alternatifi oluyor.

YKM’de yılbaşı şenliği….

YKM yılbaşı yaklaşırken sevdiklerime ne alsam diye düşünenler için sunduğu alternatiflerin yanı sıra avantajlı kampanyaları ile de bütçeleri rahatlatıyor.

YKM’lerde 31 Aralık 2013 tarihlerine kadar World kart ile yapılan her 200 TL’lik alışveriş 40 TL hediye çeki kazandırıyor ve 9 taksit fırsatı sunuluyor. Ayrıca YKM kart ile kozmetik reyonlarından yapılan alışverişlerde 2. üründe % 60’a varan indirim; giyim ve ayakkabı ürünlerinde ise %50’ye varan indirim YKM müşterilerini bekliyor.

Hem kendinize hem de sevdiklerinize alacağınız hediyeler için YKM’lere mutlaka uğrayın.

ykm-yilbasi-17

Yorumlar

yorum