Yıkanabilir Ayakkabıların Dayanılmaz Hafifliği Rockport’da

Konfor ile tasarımı buluşturan ROCKPORT, yıkanabilir modelleriyle ayakkabıların fonksiyonelliğini artırıyor. Pratikliği ile ROCKPORT, yaz aylarının vazgeçilmezi olmaya aday.

Ayakkabılarında ADIPRENE teknolojisini kullanan ROCKPORT, rahatlık ile şıklığı bir araya getiriyor. Çamaşır makinesine atılarak kolayca temizlenebilen ROCKPORT modelleri çıkarılabilen tabanı sayesinde istendiğinde ortopedik kullanım özelliğine sahip olabiliyor.

Konforun yanı sıra temizleme kolaylığı sağladığı yıkanabilir modelleri sayesinde ROCKPORT, sofistike görünümüne önem verenlerin yaz ayları boyunca taze görünmelerine yardımcı oluyor. Yazı teknede, botlarda, deniz kenarında geçirecekler için tatilin vazgeçilmez bir parçası olan ROCKPORT ayakkabıları nefes alan yapısı ile terlemeleri de engelliyor.

Spor ayakkabı konforuna sahip şık ayakkabılar üreten ROCKPORT, özellikle metropolde yaşayan profesyonellere hitap ediyor. İlkbahar-Yaz 2014 Koleksiyonu’nda dünya trendlerini stil ile birleştiren ROCKPORT koleksiyonu hafif ayakkabıları ile farklı her ihtiyacı karşılıyor.

ROCKPORT Hakkında;

1971 yılında ayakkabı üretimine başlayan ROCKPORT, günlük ayakkabılarda atletik teknolojileri kullanmaya başladı. 1983 yılında DresSportsmodeli ile ilk atletik yapılı klasik ayakkabıyı üreten ROCKPORT, 1994 yılında teknede kullanılabilecek spor tabanlı ayakkabıları yarattı. ROCKPORT 2006 yılında ADIDAS tarafından satın alınarak ADIPRENE teknolojisini içeren ayakkabılar üretmeye başladı. 2009 yılında ise klasik modeli DresSport modeli tekrar tanıtıldı.

Günümüzde ise ROCKPORT modern tasarımlar ile rahatlığın inşa ettiği ayakkabılara yer veriyor. Türkiye’de ise faaliyete 2013’ün sonunda başlayan ROCKPORT’un ilk mağazası Nişantaşı’nda bulunuyor. Distribütörlüğünü ise Transmer şirketi gerçekleştiriyor.

 

Yorumlar

yorum