Yeşil Kundura ile Yılbaşı Gecesine de Damganızı Vurun!

Yeni yıl için geri sayım başladı. Hem ev partileri hem de dışarı çıkacaklar için hiç şüphesiz şıklık ve çekicilik ön planda olacak. Yeşil Kundura bu özel gecede şıklığınızı tamamlayacak geniş bir koleksiyon hazırladı.

31 Aralık gecesi yılın en önemli gecelerinden biri… İster son moda ev partileri ister dışarıda yılbaşı kutlamalarında geceye damgasını vurmak isteyen kadınların adresi Yeşil Kundura, iddialı, trendy ve şık modelleri ile kadınlara çarpıcı bir koleksiyon sunuyor.

Ayakkabı modasındaki köklü geçmişi, kaliteye verdiği önem, uygun fiyat seçenekleri ve çekici tasarımlarıyla geniş ve zevkli bir koleksiyon sunan Yeşil Kundura, son trend “bootie”lerden çizmelere, topuklu aykkabılardan şık babetlere kadar birçok alternatif sunuyor. Göz dolduran bu koleksiyon ile gecenin yıldızı olacaksınız.

Erkekler için…

Yeşil Kundura erkekler için de yılbaşına özel tasarımlar hazırlıyor. Zevkleri, sahip oldukları ile kusursuzluğu arayan ve şıklığından ödün vermeyen erkekler için hazırlanan Yeni Yıl Koleksiyonu, yeninin heyecanını ve mutluluğunu sevdiklerinizle paylaşmanız için sizleri bekliyor. Sezonun trendine uygun deri, süet ve nubuk modeller ile yeni yıl gecesinde de erkekler iddialı ve şık ayakkabıları ile dikkat çekecek.

Yorumlar

yorum

YEŞİL İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR