Yeni İnci’nin Çekici Kırmızıları

yeni-inci-kombinezon-03YENİ İNCİ’NİN ÇEKİCİ KIRMIZILARIYLA YILBAŞINDA İÇİNİZ RAHAT ETSİN…
İç giyimde göz alıcı tasarımlarıyla çok özel seçenekler sunan Yeni İnci, yılbaşında iç dünyasını kırmızı ve siyahın asaletiyle taçlandırmak isteyen kadınlara hitap ediyor.

Her kadının özel olduğu düşüncesiyle tasarımlarını hayata geçiren Yeni İnci, dantel detaylarla zenginleşen yılbaşına koleksiyonu ile fark yaratıyor. Siyah ve kırmızının çarpıcı birlikteliğine sahne olan yılbaşına özel Yeni İnci kombinezon takımları, şıklığını iç giyimlerine yansıtmak isteyen kadınlara armağan ediliyor.

Dantelin feminenliği, kırmızı detaylarla bütünleşiyor
Saten, tül ve brode ile süslenmiş siyah kombinezon takımlarını kırmızıyla detaylandıran
Yeni İnci, yılbaşında kendini ve sevdiklerini mutlu etmek isteyenlere hoş bir sürpriz yapıyor. Sırtındaki ince ve zarif çapraz bantlarıyla kadınların zarafetine övgüde bulunan siyah kombinezon takımı, sonradan takı kutusu olarak da kullanılabilen özel tasarım kutusuyla hediye seçenekleri arasındaki farkını ortaya koyuyor.

Yılbaşında kendini ve sevdiklerini şımartmak isteyenlere özel tasarımlar
Derin ve iddialı sırt dekoltesiyle kadınlara cazibeli bir şıklık sunan Yeni İnci, kombinezon modelleriyle kusursuzluğu simgeliyor. Yeni İnci kombinezon seçenekleriyle siz de yeni yılda iç dünyanızı çekici detaylarla renklendirebilir, kendinizi her an özel hissedebilirsiniz.

Yorumlar

yorum