Yaza Özel Rengarenk Aksesuarlar Kinetix’te!

Rahat, şık ve sportif modellerle yeni mevsime renkli ve enerjik bir şekilde merhaba diyen Kinetix, ayakkabının yanında birbirinden kullanışlı aksesuarlarla da yaza hareket katıyor.

Aksesuarlar kıyafetleri tamamlayan en önemli detaylar arasında yer alıyor. Hareketli yaşam tarzını benimseyenler için birbirinden şık modeller sunan Kinetix’in, İlkbahar/Yaz koleksiyonundaki çantalar, cüzdanlar ve şapkalar; stil sahibi kadınlar ve erkekler için rengarenk modeller sunuyor.

Her türlü eşyanın sığabileceği hem plajda, hem de sporda kullanılabilecek çantalar; çeşitli renk alternatifleri ve eğlenceli baskılarla karşınıza çıkıyor. Yazı yansıtan enerjik renklerden olan pembe ve mavinin kullanıldığı cüzdanlar kadınlara renk katarken; sırt çantaları ise birçok eşyayı taşımada konfor ve kullanım kolaylığı sağlıyor. Güneşten korunmak için ideal olan şapkalar da farklı renkleriyle hem erkeklere, hem de kadınlara hitap ediyor. Kinetix koleksiyonundaki futbol, basketbol ve voleybol topları ise canlı renkleriyle spor tutkusunu eğlenceli hale getiriyor.

 

 

Yorumlar

yorum