Tüm Yaşlanma Belirtilerine Karşı Nivea Vital

Neşe Erberk, tüm yaşlanma belirtilerine karşı NIVEA VITAL’i öneriyor.

nivea-nese-erberkNIVEA VITAL’in Türkiye’deki yüzü Neşe Erberk, ciltteki tüm yaşlanma belirtilerine tek seferde çözüm arayan kadınlara NIVEA VITAL Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi’ni öneriyor. Bakımlı cildiyle dikkat çeken 48 yaşındaki Erberk, yaşlanma karşıtı cilt bakımında tercih ettiğiVITAL serisinin, fark edilir bir değişim yarattığını dile getiriyor.

İçeriğindeki doğal soya özüyle, hücre metabolizmasını harekete geçiren NIVEA VITAL, cildin kolajen üretimini ve hyaluronik asit seviyesini artırmaya yardımcı oluyor. Kendi ağırlığının birkaç katı kadar nemi hapsedebilen hyaluronik asit, cildi derinlemesine nemlendirip derin kırışıkları doldururken, kolajen ise elastikiyetve sıkılık sağlıyor. Vitamin, mineral ve antioksidanlarca zengin soya proteinleri ise, ciltte yaşlılık lekesi ve ton farklılığı oluşumunu önlemeye yardım ediyor.

Kırışıkları azaltan, cildi sıkılaştıran, yaşlılık lekesi ve ton farklılığı oluşumunu önlemeye yardım eden, cildi besleyen, kısaca komple yaşlanma karşıtı bakım sağlayan VITAL Yaşlanma Karşıtı Bakım Serisi; serum, gündüz, gece ve göz kreminden oluşuyor. Seriye yeni eklenen VITAL Yaşlanma Karşıtı Serum, etkili konsantre formülüyle cildi içeriden dolgunlaştırıyor, sıkılaştırıyor ve kırışıkları azaltıyor. Yüzün yanı sıra, boyun ve dekolte bölgesi için de kullanılabilen serum, VITAL Gündüz Kremi için cildi mükemmel bir şekilde hazırlıyor.

Fiyatlar:
NIVEA VITAL Yaşlanma Karşıtı Serum                     : 53,70 TL
NIVEA VITAL Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi          : 53,70 TL
NIVEA VITAL Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi              : 53,70 TL
NIVEA VITAL Yaşlanma Karşıtı Göz Kremi                : 53,70 TL

Yorumlar

yorum

NIVEA İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR