Wrangler Sunny Skin ile Bacaklar Yaza Hazırlanıyor!

Wrangler Denim Spa kadınların bacaklarını yaza hazırlıyor. Özel içeriği sayesinde cildi nemlendiren Denim Spa jeanler, bacakların yumuşak ve pürüzsüz bir hal almasını sağlıyor.

Markanın 2014 İlkbahar – Yaz koleksiyonuna ait Sunny Skin jeanler, ‘Çöl altını’ olarak bilinen Arizona Jojoba, doğal yağlar ve E vitamini içeren mikro kapsülleri barındırıyor. Bu formül içeriğiyle kış aylarında yorgun düşen bacaklar yenilenirken, parlak ve güneş için hazır hale geliyor.

Seksi ve fit bir görünüm sunan düşük bel-dar kesim Molly, düşük bel-dar kesim Courtney, normal bel-dar kesim Corynn ve yüksek belli Skinny Jess de bu sezon koleksiyonda dikkat çeken parçaların başında geliyor. Muhteşem Sunny Sky yıkamaları gökyüzü ve kabarık bulutların jean kumaşı üzerindeki duruşunu sergiliyor. Parlak mavi, su gölgesi ve lüks beyaz renkli yıkamalarıyla tatil için kadınların yanlarından ayıramayacağı bu jeanler, Denim Spa koleksiyonuyla birleşiyor. Ayrıca Wrangler’ın bütün modelleri, Denim Spa’nın özel kokusuyla kadınları büyülüyor.

Yorumlar

yorum

WRANGLER İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR