Wrangler Denim Spa Jeanler ile Annelere Çifte Mutluluk

Wrangler Anneler Günü’nü, koleksiyonunda öne çıkan mavi tonlarıyla karşılıyor. Annelerin modern stillerini ön plana çıkaran modeller, eğlenceli ve özgün detaylar ile bir araya geliyor. Markanın Denim Spa koleksiyonu bacaklara bakım yapan formülüyle anneleri yaz aylarına hazırlıyor ve özel bir jeane mutlu olmanın yanı sıra, bacaklarını yaza hazırlamanın mutluluğunu hediye ediyor.

Üzerinde masmavi gökyüzünün ve kabarık bulutların sergilendiği düşük belli dar kesim Courtney Jean ve Denim Spa koleksiyonu en çarpıcı hediye alternatifleri arasında yerini alıyor. Zeytin özlü formüllü Denim Spa yıkamasına sahip Corynn jean nemlendiricili kumaşa sahip özelliğiyle adeta bir jean devrimi yaratıyor. Denim Spa, annelere yorulmadan ve ek çaba göstermeden bacaklarına bakım yapma imkanı sağlıyor.

Gökkuşağının tüm renklerini pastel tonlarla buluşturan Wrangler, koyu maviden, turkuvaza, elektrik mavisinden, indigoya uzanan bir renk paleti sunuyor. Sofistike bir görünüm yakalamak isteyen anneler, denimin rengi olan indigoyu tercih ediyor.

 

 

Yorumlar

yorum

WRANGLER İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR