Wrangler 2013 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

wrangler-2013-ilkbahar-yaz-01Wrangler 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu Wrangler İkonlarını sunar

2013 Yaz sezonu, efsane denim markası Wrangler’ın sezonu olacak! Tüm dünyada tekrar yükselişe geçen Western tarzının işlendiği DNA’sı ile Wrangler, ikonik parçalarını bu sezon tekrar yorumluyor.

Wrangler Jeanler

Wrangler, jean tasarımlarına hakim eşsiz yedi ikonik tasarım detayıyla güç ve dayanıklılık arayanların vazgeçilmez jean markası olmaya devam ediyor. Dar kesim Spencer model ikonik jeanler 7 ikonun temsilciliğini üstleniyor. Düz rivetler, 7 kemer halkası , basık dikişler, halat logo, arka cep üzerindeki deri etiket, W dikişi ve Rodeo Ben saat cebi Spencer’ı Wrangler’ın ikonik jeanlerinden yapan detaylar arasında.. Broken Twill denim kumaşı ise sezonda öne çıkan bir diğer detay. Doğal streç yapısı ve karakteristik zig-zak dokumasıyla yumuşak,sağlam ve paçalarda dönme yapmayan Broken Twill’in yaratıcısı olan Wrangler, ilk olarak 1964 yılında başlattığı bu denim kumaş inovasyonunu markanın imzası olarak günümüze taşıyor.

Denim Ceketler

Wrangler’in 2013 yaz sezonuna damgasını vuran ürünlerden biri de Wranger Denim Ceketler. Bu ikonik parçalar, John Lennon ve Bob Marley gibi efsanevi müzisyenlerden, modern zaman ikonlarından David Beckham’a kadar birçok kişinin gözdesi. Ceket, hareket özgürlüğü için tasarlanmış olmasının yanısıra otantik görünüşü ile dikkat çekiyor. 2013 yaz sezonunda temiz yıkamalardan yıpranmış yıkamalara kadar birçok yıkama yer alıyor. Özellikle otantik Broken Twill kumaşı kullanılan ceketler dokunmaya dağer!

Ekose Gömlekler

Hafifliği ve canlı renkleriyle öne çıkan Wrangler ekose gömlekler yaz koleksiyonunda koyu kırmızı, beyaz ve mavi renk seçenekleriyle sunuluyor. Kısa ve uzun kollu seçeneklerin yanı sırakolları kıvrılıp iki türlü de kullanılabilen ürünlerin de bulunduğu koleksiyon, Wrangler arşivinin orjinal örneklerinden ve kol kısmının iç tarafındaki şambre kumaşı gibi göz alıcı detaylardan ilham alınarak tasarlandı.

Silüetler

Bu yaz, Wrangler’in parlak yaz kareli gömleklerini uçuk mavi Wrangler denim ile tamamlayarak yaza yakışır enerjik ve şık bir görünüm yaratmak mümkün. Alternatif olarak bu yaz Wrangler pantolonlarla koyu renk Wrangler gömlekleri eşleştirebileceğiniz gibi, açık renkdenim ceketlerle koyu mavi indigo jeanler arasında bir kombin oluşturmak da mümkün…. Sezonun diğer göz alıcı kombinleri de şambre kumaş kullanılan workwear gömlekler. Bu gömlekleri koyu mavi Ben jeanlerle kombinleyebilirsiniz.

 

Yorumlar

yorum

WRANGLER İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR