Wrangler 2013-2014 Erkek Koleksiyonu ile Çok İddialı… [wrangler-201...03]

Yorumlar

yorum

Wrangler®,dış giyimde yepyeni bir dönem başlatıyor. Bu sezon, dış giyim koleksiyonunun ana teması foksiyonellik olan marka, yeni koleksiyonla birlikte özel kumaşlara ve akıllı detaylara yatırım yapıyor.

Sezonun teması olan “Koruma”, suya dayanıklı ya da su geçirmeyen kumaşlardan; içe dönük dikişlere, güçlendirilmiş ceplere ve mobil telefon, tablet ve pasaportlar için özel tasarlanmış gizli bölümlere kadar herşey bu koleksiyonda… Tüm bunlara ek olarak, gerçek kaz tüyü dolgusunun sıcaklığı da ürün özelliklerine ekleniyor. 

Dış giyim koleksiyonu, Wrangler®’ın ikonik jean koleksiyonunu tamamlar nitelikte. Klasik mont ve ceket modellerini modern kesim ve estetikle birleştiriyor: Parka, Field Jacket, Peacoat ve Down Jacket gibi modeller koleksiyonda öne çıkıyor.

Tüm koleksiyon içinde, ekstra detayları ile öne çıkan Explorer Storm Parka, her türlü hava koşuluna uygun su geçirmez özelliğinin yanısıra çıkarılıp tekrar takılabilen kaz tüyü astarı ile dikkat çekiyor. Ayrıca, mobil telefon ve tablet için ayrı cepleri bulunuyor. Bunlara ek olarak, ceplerden birinde bulunan şişe açacağı ürünün fonksiyonelliğini artırıyor. Hem suya dayanıklı, hem de çift taraflı olarak kullanılabilirlik özelliği ile birkaç saniye içinde farklı bir ceket haline gelebilen bu ürün, ayrıca bir seyahat yastığı gibi paketlenebiliyor ve saklı bir ‘güvenlik’ cebi barındırıyor.