W Collection Erkek Sonbahar Kış 2013-2014

w-collection-erkek-2013-2014-sonbahar-kis-04Genç profesyonellerin tercihi W Collection, Sonbahar/Kış 2013-2014 koleksiyonu ile kentsel şıklığa önem veren erkeklerin vazgeçilmez markası olmaya devam ediyor.

Soğukkanlı tarzının yanı sıra rahatlığıyla spor bir görünüm sunan W Collection farklı kumaşlar ve farklı parçaların birarada kullanıldığı koleksiyon bugünü yaşayan, geçmişin kültürünü üzerinde taşıyan ve yarından esinlenen bir erkeği temsil ediyor.

Dünü, bugünü ve yarını iç içe yaşayan W Collection erkeğinin bu sezon gardrobunda gri, mavi ve bordo renk tonlarındaki takım elbiseler, açık gri ve ya naturel renklerde blazer ceketler ön planda yer alıyor. Dar kalıplar, şekilli silüetler ve ‘vintage’ görünüme sahip kumaşlarla çağdaş rahatlığı yakalamak mümkün. Özel yıkama teknikleriyle üretilmiş ceketlerin yanı sıra özel boyama teknikleriyle renklendirilmiş pantolonlar da koleksiyonun anahtar parçalarını oluşturuyor.

Kusursuz kesimlerle çok hareketli bir dünyada bile şıklıktan taviz vermeyen bir koleksiyon sunan W Collection Sonbahar/Kış 2013-2014 koleksiyonu mağazalarda.

Yorumlar

yorum

VAKKO İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR