Vanucci’den Banyolara Yalın Çizgiler

vanucci-mimoza (4)Sıradışı tasarım anlayışıyla banyo ve mutfaklara benzersiz bir yorum katan Vanucci, ‘Modern’ serisi yeni banyo koleksiyonu ‘Mimoza’ ile yalın şıklığı banyolarla buluşturuyor.

Göz alıcı tasarımlarıyla her zaman beğeni toplayan Vanucci, her zevke hitap eden yepyeni banyo mobilyaları serileriyle kalite ve estetiği banyolara taşıyor. Sahip olduğu yalın çizgilerle sadeliğin zerafetini yansıtan Vanucci ‘Modern’ serisinin kusursuz tasarımı ‘Mimoza’, banyoları baştan yaratıyor.

Yalın detaylarıyla ferah bir görünüm sunan Mimoza, ahşap malzemenin verdiği sıcaklık duygusuyla sıkça tercih edilecek bir model. Doğal ahşap görünümünü düz çizgilerle birleştiren Mimoza, yaşam alanında sade şıklığı tercih edenlerin beğenisini kazanacak. Modelin kullanışlı banyo dolapları günlük hayatın getirdiği depolama ihtiyacını şıklıkla tamamlıyor.

Ahşap görünümüyle Mimoza, Serra’nın birbirinden şık karo koleksiyonlarıyla da mükemmel bir uyum sergileyerek kusursuz mekanlara imzasını atıyor. Vanucci’nin birbirleriyle farklı şekillerde kombine edilebilen banyo mobilyaları, farklı ve özgün banyo dekorasyonları oluşturulabilmesine de olanak sağlıyor.

Türkiye’de yalnızca Vanucci tarafından gerçekleştirilen cila ve boya uygulamaları ile parlak ve mat lake kaplama seçeneklerine sahip mobilyalar, banyosunda ferahlık duygusu ve huzur arayanların ilk tercihi olmaya aday ürünler olarak dikkat çekiyor. Vanucci banyo mobilyaları, şık ve estetik tasarımlarının yanı sıra fonksiyonel kullanımlarıyla da banyolara değer katıyor.

vanucci-mimoza (1)

Yorumlar

yorum