Termal Sudan Gelen Güzellik

uriage-termal-su-02Uluslararası dermokozmetik pazarının önde gelen markalarından Uriage, cilt sağlığını koruyan termal su içerikli yüksek teknolojik cilt bakım formülleri ile zengin bir ürün yelpazesi sunuyor.

Tüm cilt tiplerinin ihtiyacına ortak cevap veren termal su kaynağından gelen dermokozmetik bakım markası Uriage‘ın ürün gamında başta Uriage Termal Su  olmak üzere akne eğilimli karma ve yağlı ciltlere özel bakım serisi, hassas ciltlere özel bakım serisi, leke karşıtı bakım serisi, yaşlanma karşıtı bakım serisi, günlük bakım serisi, günlük hijyen serisi, intim hijyen serisi, dermatolojik bakım serisi ve güneş koruyucu bakım serisi bulunuyor.

Antik Romalılar Alpleri geçerken Belledone eteklerinde bir su kaynağının dibinde konaklarlar. Su kaynağında yıkanan askerlerin yaralarının hızla iyileşmesi çok özel bir suyun doğuşu olur: URIAGE TERMAL SU…

İçeriğindeki zengin minerallerle cildi nemlendirip yatıştırarak cildin korunmasına yardımcı olan Termal Su, günlük düzenli kullanımla cildin canlılığını, esnekliğini ve parlaklğını koruyor. Kızarıklık, pişik, kaşıntı, güneş yanığı gibi durumlarda ve traş sonrasında cildi yatıştırıyor.

Frans’nın güneydoğusundaki sevimli kasaba Uriage – Les- Bains‘te bulunan  Uriage Termal Merkez bebeklere, çocuklara ve yetişkinlere birçok farklı tedavi seçeneği sunuyor. Uriage Termal Su benzersiz özellikleri sayesinde sedef, egzama, kaşıntı vb. durumlarda, kulak, burun, boğaz hastalıklarının ve romatizmal hastalıkların tedavisinde kullanılıyor.

Akne eğilimli karma ve yağlı ciltlere özel bakım serisi ;HYSÉAC…

Karma ve yağlı ciltlere özel Hyséac serisi, cildi derinlemesine arındırıyor. Günlük cilt temizliğini sağlarken sebum salgisini düzenleyen seride, temizleme jeli, likit temizleyici, peeling etkili maske ve farklı ihtiyaçlara yönelik dört farklı çeşit günlük bakım kremi bulunuyor.

Hassas ve kızarıklık eğilimli ciltlere özel bakım serisi; ROSÉLIANE…

Sağlıklı ve dengeli bir cilt görünümü için ideal bir seçenek olan Roséliane serisi, cildi kızarıklığa neden olan dış etkenlerden dış faktörlere karşı korurken kızarıklığa neden olan kan dolaşımını düzenler ve yatıştırır. Seride losyon ve krem bulunuyor.

Güneş koruyucu bakım serisi; BARIÉSUN…

Hassas ve alerjik ciltlere özel çok yüksek güneş korumalı ürünler, bronz ciltlere yüksek güneş korumalı ürünler, çocuklara özel çok yüksek güneş korumalı ürünler, yatıştırıcı ve ferahlatıcı özellikli güneş sonrası bakım ürünleri ve doğal görünümlü kalıcı bronzluk sağlayan ürünler Uriage’ın Bariésun serisinde bulunuyor.

Uriage’ın kaşıntı giderici etkili serisi PRURICED, seboreik dermatitli ciltlere özel bakım serisi D.S., iritasyonlu ciltlere özel bakım serisi CU-ZN,  yüzeysel cilt yaralarının iyileşme sürecini hızlandıran cilt onarıcı bakım kremi CICACTIVE, dış etkenlerle tahriş olmuş ciltlere özel koruyucu ve onarıcı bakım serisi BARIÉDERM, intim bölgesinde hijyen ve rahatlık arayanlara ekstra hassas dokusuyla bakım sunan serisi GYN, yaşlanma karşıtı bakım sersi PEPTILYS, koyu renkli cilt lekelerini yok ederek cilt görünümünü düzenleyen leke karşıtı bakım serisi DEPIDERM, hassas ve toleransı düşük ciltlere özel bakım serisi TOLÉDERM gibi çok çeşitli cilt bakım serilerini tüm seçkin eczanelerde bulabilirsiniz…

Termal su:

150ml 29tl

300ml 39tl

 

Yorumlar

yorum