Ünlü İsimler TOÇEV için Yeniden Birarada!

Beyazıt ÖZTÜRK

Beyazıt ÖZTÜRK

TOÇEV, çocuklarına katkı sağlamak için ünlü isimlerin biraraya geldiği özel bir satış kampanyası düzenliyor. Morhipo.com’da 20Eylül 2013 Cuma günü başlayacak kampanya kapsamında cemiyet, moda ve sanat dünyasının önde gelen isimlerinden TOÇEV, çocuklarına katkı sağlamak için ünlü isimlerin biraraya geldiği özel bir satış kampanyası düzenliyor. ’in özel eşyaları satışa sunulacak. Siz de Morhipo.com’dan ünlü isimlerin birbirinden özel eşyalarını alın ve çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunun.

Okumak isteyen ancak ailesinin maddi yetersizliği nedeniyle okuyamayan ya da çalışmak zorunda kalan çocuklara eğitim hayatları boyunca maddi ve manevi destek sağlayan TOÇEV, ünlü isimlerle birlikte düzenlediği kampanyalara bir yenisini ekliyor.

Beyazıt Öztürk, Mert Fırat, Erol Evgin, Hülya Koçyiğit, Filiz Akın, Feryal Gülman, Buket Dereoğlu, Demet Kutluay, Gül Evyap, Selin İmer, Siren Ertan, Tuba Ünsal, Derya Baykal, Deniz Berdan, Hakan Bilgin, Cemil İpekçi, Tan Sağtürk, Ebru Uygun ve Fahriye Evcen’ingünlük hayatlarında kullandıkları, sahnede ya da çekimlerde giydikleri çok özel eşyaları 20 Eylül 2013 tarihinde Morhipo.com’da açılacak özel butikte satışa sunulacak.

Beyazıt Öztürk’ün kol saati, Mert Fırat’ın t-shirt ve sweatshirtü, Erol Evgin’in Cacharel deri ceketi, Hülya Koçyiğit’in Swarovski takı seti, Filiz Akın’ın keten bluzu, Fahriye Evcen’in eldiven ve bilekliği, Buket Dereoğlu’nun kemeri, Feryal Gülman’ın Herve Leger elbisesi, Demet Kutluay’ın Red Valentino ve YSL elbiseleri, Gül Evyap’ın Siren Ertan tasarımı elbisesi, Selin İmer’in True Religion, Frankie ve Zara pantolonları, Siren Ertan’ın gömleği, Tuba Ünsal’ın Miss Elliette elbisesi, Machka bluzu, Miu Miu şortu ve Emporio Armani Pantolonu, Derya Baykal’ın Moschino ceketi, Deniz Berdan’ın ceketi, boncuklu elbisesi ve dantel işlemeli elbisesi, Hakan Bilgin’in çantası, Tan Sağtürk’ün çantası, Ebru Uygun’un Gucci çantası ve Cemil İpekçi’nin yastıklarının satışa sunulacağı butikten elde edilen tüm gelir TOÇEV’e aktarılacak.

Hem sevdiğiniz ünlüye ait özel bir eşya satın almak, hem de TOÇEV aracılığı ile eğitime destek sağlamak istiyorsanız sizleri de kampanyamıza katılmaya davet ediyoruz!

tocev

Yorumlar

yorum