Ultherapy ile Ameliyatsız Güzellik!

Opr. Dr. Hüseyin Güner

Opr. Dr. Hüseyin Güner

Yeni yılda kendinize bir “güzellik” yapın ve Ultherapy ile tanışın!

Sonbahar bitiyor, kış kapıda… Peki, cildiniz kışa hazır mı? Kimilerine göre yılın en güzel ama aynı zamanda en stresli ayları olan bu yoğun dönemde kendinize biraz zaman ayırarak yeni yıla tazelenmiş bir ciltle ve gülümseyerek girebilirsiniz! Superplast Estetik Cerrahi Merkezi’nden Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hüseyin Güner. Yüz bölgeniz için toplamda 30-45 dakika süren bir işlemle cildinizi yenileyebileceğinizi belirtiyor.

ultherapy-04

Cildimiz bizimle ilgili çok şey söyler. Kırışıklıklar ve sarkmalar öyle hissetmediğimiz halde yorgun, bitkin veya moralsiz görünmemize neden olabilir. İşlerin daha yoğun ve stresli, hava şartlarının cildiniz için zorlayıcı geçtiği kış döneminde çok pratik ve cerrahi müdahaleye başvurmadan uygulanan bir yöntem olan Ultherapy ile tüm yüz bölgeniz için toplamda 30-45 dk süren bir işlemle cildinizi yenileyebilirsiniz. Üzerinizdeki olumlu etkilerini anında görecek ve günlük yaşamınıza aynı gün içinde vakit kaybetmeden dönebileceksiniz.

Ultherapy ile ameliyatsız güzellik!

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hüseyin Güner, Son günlerin en ‘tercih edilen’ cilt gençleştirme uygulaması olan Ultherapy ile esnekliğini kaybetmiş, sarkmış, kırışmış ciltler ve düşük kaşların ameliyata gerek kalmadan düzeltildiğini söylüyor. Op.Dr. Hüseyin Güner, uygulamayı şöyle anlatıyor : ” Ultherapy, lazer teknolojilerinin çözemediği, sadece cerrahi işlemlerle başarılabilen yüz germe işlemini enjeksiyonsuz, işlem sonrası  iyileşme süreci olmadan ve hiçbir risk taşımadan çözebilen yepyeni bir teknoloji. Uygulanan bölgede herhangi yara, yanık, leke gibi yan etkiler görülmesi beklenmez. Ultherapy yönteminin bu kadar tercih edilmesinin en önemli sebebi cilde dışarıdan bir madde verilmemesi ve tamamen cildin kendini onarma yeteneğinin harekete geçirilerek iyileştirme sağlamasıdır”.

ultherapy-02

Özellikle yanak ve boyun bölgesindeki sarkmalarda, göz kapağı düşüklüklerinde ve alın germe amaçlı kullanılan ve çabuk sonuç veren bir uygulamadır.

Uygulamanın ardından gözle görülür bir toparlanma gerçekleşir, cilt gün geçtikçe daha iyi görünmeye başlar ve 3 ay sonunda cilt istenen ideal görünümüne kavuşur. Üstelik sadece tek bir uygulama sonrasında bile en az bir yıl süreyle korunan olumlu sonuçlar elde edilir. Ancak ileri ulthera tercihleri ile bu süre 3-4 yıla kadar uzayabilir.

ultherapy-01

Superplast’te başarıyla uygulanan Ultherapy hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve bir konsultasyon randevusu oluşturmak için www.superplast.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sağlığınız için sadece profesyonel çalışan klinikleri tercih ediniz.

 

 

Yorumlar

yorum