Her Stile Uygun Terlik Twigy’de

Tüm yaz, rahatlığı ve şıklığı ayağınıza getiren Twigy, birbirinden farklı sandalet ve terlik çeşidiyle vazgeçilmez olmaya devam ediyor.

Parmak arası dolgu taban terlikler

Parmak arası dolgu taban terliklerle, plaj şıklığınızı akşamüstü saatlerine de taşıyabilirsiniz. Rengarenk taşlı ve boncuklu Grandha terliklerle bohem tarzda bir şıklık yaratabilirsiniz. Canlı renklerin bir araya gelerek enerjinizi yansıttığı Ipanema dolgu taban parmak arası terliklerle de genç ve dinamik tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Tamamen plaj için tasarlanmış Ipanema terliklerin yanı sıra hasır detaylı modellerle şık bir yaz geçirebilirsiniz.

Taşlı sandaletler

Yaz rahatlığını şıklıkla harmanlayan sandalet modelleri ile gündüz stilinizi akşam devam ettirebilirsiniz. Helenistik tarzdan ilham alan boncuklu ve metal detaylı Grendha sandaletler, klasik tarza vurgu yapıyor. Parlak taş detaylarla süslenmiş parmak arası Grendha sandalet modelleri ise modern çizgiyi benimseyenlere farklı seçenekler sunuyor.

Boyner, Ayakkabı Dünyası, YKM, Özdilek, Twigy mağazaları ve twigy.com’da bulabileceğiniz bu şık modellerin fiyatları 39,90 TL ile 65,00 TL arasında değişiyor.

Yorumlar

yorum

TWIGY İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR