Türkiye’den İlham Alan Oopscool Harvey Nichols’ta

oopscool-harvey-19Lüks moda perakende sektörünün lideri Harvey Nichols, dünyaca ünlü moda markalarını moda severlerle buluşturmaya devam ediyor.

Modern kadının cool, romantik, eğlenceli ruhunu yansıtmak için kurulmuş bir desen markası Oopscool, renkli tasarımlarıyla göz dolduruyor.

İlham alınan duygu ve grafik formların, sofistike bir hayal gücüyle harmanlanması sonucunda oluşan desenler, lüks kumaşlar ve vücuda en yakışan modern siluetlerle birleşiyor.

Oopscool SS14 koleksiyonu doğası, tarihi ve mimarisiyle Türkiye’ den ilham alıyor. Desenlerde göz alıcı çiçekler, grafik oyunları ve ilk bakışta fark edilmeyecek şaşırtıcı detaylar gizli. Oopscool SS14 desenlerinin sürprizi İstanbul yalıları, Topkapı Sarayı, Bodrum evleri, Büyükada evleri, Ege, İç Anadolu ve Karadeniz bölgelerinin doğal güzellikleri…

Kalıplardaki en belirgin özellik rahatlık… Koleksiyonda yumuşak tuşeli scubalar ve yüksek kaliteli krepler kullanılmış. Parizyen kalıplar, eğlenceli renkler ve cool desenlerin koleksiyonu Oopscool SS14,   7/24  giyilebilecek elbiseler, kalem etekler, gömlekler, oversize bluzlar ve pantolonlardan oluşuyor.

 

Yorumlar

yorum