Topshop Kate Bosworth ile Festival Koleksiyonunu Tanıttı

kate-boswort-topshop-06Geçtiğimiz ay Topshop, Kate Bosworth ile çalışacağını açıkladı.

Çarpıcı oyuncu tüm festival severler için cool bir koleksiyon ortaya çıkarmak için Topshop ile güçlerini birleştirdi.

Topshop kreatif direktörü Kate Phelan, Kate Bosworth’un onlar için nasıl ilham kaynağı olduğunu ve yaz trendlerini birlikte tartıştıklarını ayrıca Noel projesi için beraber çalıştıklarını, ertesi gün Kate Bosworth’un bu inanılmaz festival fikir ve görüntüleri ile geldiğini paylaştı. Topshop markasının, Kate’in moda anlayışı ile çok uyumlu olduğunu, bunu çok fresh ve heyecan verici bulduğunu da açıkladı.

Topshop, başrolünde Kate Bosworth’ün oynadı, yönetmenliğini Michael Polish’in yaptığı “The Road to Coachella” adlı kısa filmi tanıttı. Kaliforniya’daki Mono Gölünde çekilmeleri tamamlanan video da Kate Bosworth, festival tarzının nasıl yapılması gerektiğini bize gösteriyor.

“Her zaman modayla aşk yaşadım. Topshop tasarım ekibinden deneyim kazanmak benim için çok büyük bir fırsat olmuştur” açıklamalarında bulunan Bosworth, “Amacımız fresh, giyilebilir ve zahmetsiz festival parçaları oluşturmak oldu, birlikte çalışmaktan gurur duyuyorum ve bu parçalara tapıyorum, ruh halinizle uyumu mükemmeldir” dedi.

16 parçdan oluşan koleksiyonda, denim ürünler, açık renkler, göz kamaştırıcı baskılar, beyazın romantikliği, kombinleri tamamlayan aksesuarlar ve muhteşem kanatlar yer alıyor.

Yorumlar

yorum

TOPSHOP İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR