Tommy Hilfiger 2013 Sonbahar Kadın Koleksiyonu

Tommy Hilfiger 2013 Sonbahar Kadın Koleksiyonu solgun çiçek desenleri, Ivy-League tarzıyla birleşince hoş gündelik görünümler modern dokunuşlarla kolay şıklığın anahtarını sunuyor. Sıcaklıklar düşerken, kat kat modern görünümler stil merceğine giriyor. Kolej temalı fularlar, yumuşak dokulu kapitone ceketlerle bir araya geliyor, tarzınıza sıcaklık katıyor.

2013 Sonbahar sezonunda, Tommy Hilfiger‘ın kolejli yıllara geri dönüşü göze çarpıyor. Feminen görünümlü kolejli üstler ve desenli pantolonlar Ivy-League köklerini yansıtıyor. Zengin desenli trikolar ve lüks yün katmanlar sonbaharın içe işleyen soğuğunu hiçe sayıyor. Kolejli tarz sıcak görünümler ile güçleniyor.

Kütüphanenin sıcak büyüsünden ilham alan görünümler Tomy Hilfiger 2013 Sonbahar Kadın Koleksiyonu’nda ön plana çıkıyor. Kaşmir ve kadife dokular, mavi ve şarap tonlarında zengin deri katmanlarla tamamlanıyor. Sıcaklıklar düşerken, çizgili denizci kabanlar, kapitone ceketler ve kadife blazerlardan güç alarak okul yoluna koyulmanın ise tam zamanı!

Kadın koleksiyonundaki Manhattan etekleri ve sonbahar trikoları da ateşin etrafına topluyor ve keyifli sohbetlere sıcaklık katıyor. Havalar soğuyup, mevsim kendini hissettirmeye başladığında ise lüks dokular ortaya çıkıyor. Deri ceketler, kürk görünümlü atkılar ve klasik ekose ceketler gardıroplarda kendine yer açıyor.

Yorumlar

yorum

TOMMY HILFIGER İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR