Toçev Sevgililer Günü Hediyeleri

tocev-cafe17 yıldır okuma istekli çocuklara hak ettikleri eğitim koşullarını sağlayan ve onlara eğitim hayatları boyunca maddi-manevi destek veren TOÇEV’in sevgililer günü alternatifleriyle sevdiklerinize anlamlı hediyeler sunmanın ayrıcalığını yaşayın. Bir yandan sevdiklerinizi mutlu ederken bir yandan da “okumak her çocuğun hakkıdır” ilkesiyle çalışmalarını sürdüren TOÇEV’e destek olun.

TOÇEV Tişörtleri: Cengiz Abazoğlu’nun tasarladığı, ADL’nin ürettiği ve sattığı üç ayrı renkteki tişörtlerimizle bir yandan çocuklarımıza destek olurken bir yandan da sevdiklerinize şık bir hediye almış olursunuz. Fiyatı: 39,90 TL

 

TOÇEV Kupası: TOÇEV için özel olarak tasarlanan kupalar Porland’ın desteğiyle üretildi. Sevimli çocuk figürleriyle tasarlanan bu kupayı çok seveceksiniz. Fiyatı: 15 TL.

EĞİTİME ÇİKOLATALI DESTEKtocev-cafe1

El yapımı özel çikolata markası Butterfly’dan TOÇEV’e çikolatalı destek. Alacağınız her “Kids Kutu” çikolata ile TOÇEV’e destek olabilirsiniz. Desteğin Tatlı Formülü: 5 Kids Kutu = 1 Çocuğun 1 Aylık Eğitim Masrafı.

TRIBECA’da Her Yemek Eğitime Destek

Sevgililer Günü yemeğinizi Tribeca Akatlar Şube’sinde yiyin, hem yenilenmiş restoranın atmosferinde romantik bir gece yaşayın hem de TOÇEV aracılığı ile çocuklarımıza destek olun.

Yorumlar

yorum