Timberland HT3

Timberland-HT3-siyahTimberland‘ın Türkiye’ye geldiği günden bu yana çok iyi bir satış grafiği yakalayan saati HT3, modernle klasiği birleştirerek kendi tarzını yarattı.

 

Analog saatin karizmasıyla dijital saatin özelliklerini aynı kadran üzerine toplayarak saate bakış açısını değiştiren HT3 yağlı deri kayışının taşıdığı göz alıcı tasarımıyla da göz alıyor.

 

HT3 sadece analog ve dijital dünyaları birleştirmekle kalmıyor, ayrıca çeşitli zaman dilimleri arasında bir köprü kuruyor.

 

Dual time (ikinci zaman) fonksiyonu aynı anda iki farklı yerin saatini göstererek başlangıç ve hedef noktalarını bileğinizde birleştiriyor.

Artık bir zaman dilimin sınırlaması sizi uzun bir hafta sonu gezisi yapmaktan alıkoymayacak.

 

IP kaplı paslanmaz çelikten yapılmış bilindik ve sağlam kasasıyla bu saat her türlü outdoor ve şehir meydan okumaları için mükemmel donatılmıştır.

Kasanın gun metal dizaynı, yuvarlanmış kenarları ve yuvarlak göstergeler rahat bir deri kayış ile kombine edilerek heyecan verici bir birliktelik oluşturmuş.

 

Analog ve dijital göstergelerin sağlayan çok fonksiyon sayesinde bu saati koluna takan asla zamanı kaçırmaz (orijinalinde never lose sight yani görüşünü hiçbir zaman kaybetmez yazıyor).

 

HT3 5 ATM ye kadar suya dayanıklıdır.

 

Gun metal kasalı modelin yanı sıra HT3 iki başka modeli daha var: paslanmaz çelik kasa ile kahverengi bizon deri kayışlı ve IP kaplamalı paslanmaz çelik kasa ile siyah bizon deri kayışlı. Fiyatı : 850 TL. 

Yorumlar

yorum

TIMBERLAND İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR