The North Face Performance Serisi

Teknolojik ürünleriyle ön plana çıkan The North Face®, kış mevsiminde hareketsiz kalmayıp spora devam etmek isteyenlere Performance Serisi Koleksiyonu ile birbirinden özel alternatifler sunuyor.

Outdoor giyim markası olan The North Face®, farklı teknolojiler kullanarak ürettiği ürünleriyle yağışlı ve kuru havalarda bile üst düzey konfor sağlayarak rahatlıkla spor yapmanıza olanak sağlıyor.  Spor yaparken ihtiyacınız olan her türlü ürün ve ekipmanı içinde barındıran Performance Serisi, size zevk alacağınız bir spor deneyimi yaşatıyor.

Performance Serisi’nin ürünlerinden Feather Lite Storm Blocker ceketler, pantolonlar, Base Layer t-shirtler, taytlar, şortlar ve ayakkabılar, rüzgar – su geçirmeme özelliği ve hafif oluşuyla açık havada yürüyüş yaparken vazgeçemeyeceğiniz ürünler arasında olacak. Fermuarlı – fermuarsız cepleri, kapüşonlu – kapüşonsuz alternatifleri ve boynu saran yaka özelliğiyle de soğuktan korunmak için en iyi çözüm oluyor. Ayrıca nefes alma özelliğiyle terlemelere karşı ekstra önlem almanıza gerek kalmıyor. Ayrıca zevkinize uygun farklı  renk seçeneklerini de bu seride bulabiliyorsunuz.

Yorumlar

yorum

THE NORTH FACE İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR