The North Face® ile Doğaya Çıkıyoruz

Modern kesimleri ve orijinal modelleriyle outdoor hayatını renklendiren The North Face®, koleksiyonundaki ürünleriyle tüm aktivitelerinizde yanınızda.

Yeni sezon koleksiyonunda yer alan yumuşak kumaşıyla nem transferini maksimuma çıkartan Nihon t-shirt, yürüyüş esnasında hava akışını sağlıyor. Yolda hızlı ve hafif ilerlemeyi tercih eden yürüyüş tutkunları için ideal teknik t-shirt; çeyrek fermuarlı boyunluğu ile sıcaklık kontrolünü ve hava akışını sağlarken aynı zamanda istenmeyen kokuları da önleme özelliği taşıyor. Sporcuların her türlü ihtiyacını taşımaya yönelik  çantalar ve üstün koruma sağlayan sweatshirtlerle The North Face®, doğa tutkunlarının vazgeçilmez markası olmaya devam ediyor. Rakiplerinde bulunmayan özel kesim tasarımı, pamuğun yumuşak hissi ve stil sahibi görümüne sahip ürünleriyle outdoor aktivitelerinde keyif almak isteyenlerin ilk tercihi oluyor.

Teknolojik detaylarıyla kullanıcılarına konforlu bir outdoor deneyimi sunan The North Face® yüksek güneş koruması, nemi kontrol edebilen teknolojisi, hareket halindeki vücut ile optimum uyum sağlayan sistemiyle doğada yaşamak isteyeceksiniz.

 

Yorumlar

yorum