The North Face’ten Kışa Merhaba Etkinliği

the-north-face-kis-urunleri-13Sunduğu teknolojik özelliklerle konfor ve modernliği harmanlayarak doğa sporları tutkunlarının vazgeçilmez giyim markası olan The North Face, kış mevsimini eğlenceli bir etkinlikle karşılıyor. 29-30-31 Kasım tarihlerinde The North Face mağazasının bulunduğu Brandium AVM’de gerçekleşecek olan etkinlik kış mevsimiyle aradaki buzlarnızı eritecek!

Sonbaharın geride kaldığı şu günlerde The North Face kışı, mevsime yakışır bir buz etkinliğiyle karşılıyor. Kasım ayının son 3 gününde,  The North Face mağazasının bulunduğu Brandium AVM’de gerçekleşecek olan özel buz kırma etkinliğiyle ziyaretçiler, dayanıklı The North Face ürünlerinin içinde yer aldığı buz kütlelerini kırmaya çalışacaklar. Buzları kırarak ürünlere ulaşabilen ve dışarı çıkaran yarışmacıların The North Face’in buz içindeki çok özel ürünlerine sahip olabileceği etkinlikte kıyasıya rekabet ve eğlenceli anlar yaşanacak.

Buza ve soğuğa karşı dayanıklılık deyince akla ilk gelen marka olan The North Face’in 2013 Kış Koleksiyonu, soğuğun ve rüzgârın tüm etkilerini geride bırakarak kışın tüm güzelliklerini keşfetmek isteyenlerin göz atması gereken bir koleksiyon.

Yorumlar

yorum

THE NORTH FACE İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR