Soğuk Havalar için Birebir Mont ve Botlar

Outdoor giyim markası The North Face®, patenti kendisine ait olan ve son teknolojileri kullanarak geliştirdiği ürünleriyle şehir yaşamını kolaylaştırıyor. Su geçirmez, içten ısıtmalı, nefes alabilen Baker Deluxe montlar ve SIS Que Mid serisi çizmeler soğuğa senelerce meydan okumanızı sağlayacak. 

Baker Deluxe Montlar:

Başlıkta bulunan çıkarılabilir yapay kürk, kar gözlüğü cebi, ayarlanabilir ve yine çıkarılabilir kapüşona sahip su geçirmez ve nefes alabilen dikişleriyle ön plana çıkan Baker Deluxe montlarının etek boyları da ayarlanabiliyor. Manşetlerdeki bantlar eldivenli ya da eldivensiz kullanım için rahatça ayarlanma imkanı sunuyor. İzolasyon sağlayan astarı soğuğu engellerken, hafifliği ile sizi yormuyor. Her bedene uygun, kadın ve erkekler için ideal bir seçenek olan bu özel montların, yüzünüzü örten ve gözlere kadar kapanan fermuarı sayesinde kaşkol kullanmanıza gerek olmuyor.

DIE Que Mid Çizmeleri:

Kuzey soğuklarından ilham alan Die Que Mid serisi çizmeler, ayaklar için en uygun koşulları sağlayan ergonomik tasarımıyla ön plana çıkıyor. Kışın adım atmanın bile çok zor olduğu karlı günlerde bu özel çizmeler Heatseaker® izolasyon yapısı ve yeri kavrayan tabanı ile maksimum verim sağlıyor. Dışarıda saatlerce kalsanız bile kesinlikle su ve soğuk geçirmeyen Die Que Mid serisi çizmeler yüzde yüz geri dönüşümlü yapısı, polar astarı, yalıtım sağlayan üst yapısı ve şık modelleri ile size kış soğuğunu unutturacak.

the-north-face-bot

Yorumlar

yorum

THE NORTH FACE İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR