The North Face Better Than Naked Koleksiyonu

the-north-face-better-than-naked-03THE NORTH FACE Better Than Naked Koleksiyonuyla Koşuya Hazırlanın

Daha fazla kilometrenin konforlu bir şekilde kat edilmesini sağlayan alanında lider outdoor markası The North Face, sağlıklı bir yaşam için spor yapanların Better Than Naked koleksiyonuyla her türlü ihtiyacını karşılıyor.

Teknolojik ürünleriyle spor tutkunlarının vazgeçemediği marka The North Face, Better Than Naked koşu koleksiyonuyla her koşul ve alan için arazide spor yapmak isteyenlere özel olarak tasarlandı. Koleksiyonda kullanılan: outdoor aktiviteleri için nem ve ısı kontrolünü sağlayan mikro-gözenek teknolojisi ile: FlashDry kumaşları, nemin giderilmesi ve buharlaşarak kuruma sürecinin hızlandırılmasını sağlıyor.

Sıcak günlerde çıkılan uzun koşular için nem kontrolü sağlayan, hafif ve teknik t-shirt; FlashDry teknolojisi ile vücutla beraber çalışıyor, kuruma zamanını hızlandırarak sıcaklık kontrolü sağlıyor. Dikişsiz kesim, ağırlığı azaltırken yıpranmaya karşı dayanıklılık sağlıyor. Kalıp olarak haritalandırılmış havalandırma sistemi sayesinde yüksek hava akışı ve hareket özgürlüğü sporcuların istediği özellikler arasında yer alıyor.

Yorumlar

yorum

THE NORTH FACE İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR