Tergan Yeni Yıl Heyecanına Ortak Oluyor!

Ayakkabı ve çanta modasının öncü markası Tergan, yeni yılı birbirinden özel koleksiyonlarıyla karşılıyor. Yeni yılı güzel adımlarla karşılamak ve bu günü ölümsüz kılmak isteyen kadın ve erkekler yılbaşı gecesi kombinlerini Tergan çanta ve ayakkabılarıyla tamamlıyor.

Sezon trendlerini kalite ve şıklıkla harmanlayan marka, bu unutulmaz geceye ayakkabı ve çanta modelleriyle ortak oluyor. Gösterişli koleksiyonda, kadınlar için çizmeler yılbaşının rengi kırmızıyla birleşirken, süet ve kürkün birlikteliğini sunuyor. Bootiler kışın vazgeçilmezi bordouyu bu özel geceye taşırken, ayakkabılar özel gecelerin vazgeçilemezi lame rengiyle büyülüyor. Geçmişten günümüze vazgeçilmez olan siyah renkli ayakkabılar ise taş ve sim detaylarıyla buluşarak bu özel geceye dahil oluyor. Gece davetlerinin vazgeçilmezi olan portföy ve clutchlar, yılbaşı gecesinin en iddialı kadını olmak isteyenler tarafından tercih ediliyor. Lame ve dore pırıltılar, taş ve pul gibi işlemelerle buluşuyor.

Erkek koleksiyonunda ise klasik ve trendi modeller ön plana çıkıyor. Kösele tabanlı ayakkabılar yeni yıl balolarında duruşu ve kalitesiyle göz kamaştırıyor. Bağcıklı modellerin yanı sıra üst kısmı tokalı erkek ayakkabıları yılbaşının vazgeçilmezi oluyor.

Tergan’dan unutulmaz yeni yıl hediyesi…

Yeni yılda sevdiklerine en özel ve anlamlı hediyeyi vermek isteyenler de Tergan mağazalarına uğruyor. Markanın koleksiyonunda, mataradan, tavla takımına, makyaj çantasından, saat kutusuna kadar, en kaliteli işçiliği yansıtan onlarca ürün seçeneği yer alıyor. Üstelik tüm yeni sezon ürünlerinde %50’ye varan indirim devam ediyor. Yeni yıl öncesi hem kendine hem de sevdiklerine armağan almak isteyenlerin tercihi bu yıl da Tergan oluyor…

Yorumlar

yorum

TERGAN İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR