Tergan Kayak Sezonunu Açıyor!

TERGAN kışın gelmesiyle birlikte kayak tatiline gitmeye hazırlananlar için hazırladığı iddialı koleksiyonuyla, kış soğuklarını adeta keyfe dönüştürüyor!

Tergan iddialı çizgisini kaybetmeden hem erkek hem de kadınlar için hazırladığı yeni koleksiyonunda, kayak tatiline uygun, çeşitli form ve renklerde birbirinden özel parçaları bir arada sunuyor. Karın dağları beyaza bürüdüğü kayak merkezlerinde bile şık ve rahat olmak isteyen moda tutkunları, Tergan’ın koleksiyonuyla stilini tamamlıyor.

Markanın koleksiyonunda yer alan içi kürklü ve bağcık detaylı botlar özellikle gündüz kafetaryada kayak molası verenlerin tercihi oluyor. Bu modeller şık, rahat ve sıcak hissettiriyor. Şıklığından ödün vermeyen kadınlar ise dolgu topuklu veya uzun çizme modelleriyle, akşam yemeklerinde farkını ortaya koyuyor. Her kıyafete uyum sağlayan tasarımlar, opak çoraplar ve mini elbiselerle rahatlıkla kombinleniyor.

Erkek koleksiyonunda ise, kullanışlı botlar süet detaylarla birleşiyor. Tergan’ın kayak tatiline uygun tasarımları rahatlığına düşkün ve tarzını giyimine yansıtan beylerin tercihi oluyor. Markanın tasarımlarında kışın saflığını ve sadeliğini yansıtan soft renkler ön planda yer alıyor.

Yorumlar

yorum

TERGAN İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR