Tergan ile Derinin Yükselişi

Dolapların vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan deri ayakkabı ve çantalar, Tergan kalitesiyle yeniden yorumlanıyor. Geleneksel el işçiliğiyle günümüz teknolojisini birleştiren marka, ayakkabı ve çanta koleksiyonuyla deriye yeniden hayat veriyor. Deri kısa botlar, Oxford stili bağcıklı modeller, loaferler ve kısa topuklu çizmeler en dikkat çekici deri ürünler arasındaki yerini alıyor.

Kısa bot ve loafer modelleri, gündüz rahat ve feminen görünümü desteklerken, Oxford ayakkabılar ve topuklu çizmeler ofis şıklığına uyum sağlıyor. Görünümüne önem veren erkekler, hafta içi ofiste, hafta sonu da dışarı çıkarken casual modellerle trendi bir görünüm kazanıyor.

Markanın çanta koleksiyonu da deriyi orijinal ve şık aksesuarlarla birleştirerek farkındalık yaratmayı başarıyor. Deri çantalar siyah ve taba renklerinin asaletiyle buluşturuyor.

Bahar öncesi sevindiren kampanya…

Tergan yeni kampanyasıyla alışveriş tutkunlarının yüzünü güldürüyor. Tüm yeni sezon çizme ve bot ürünlerinde net %70 indirim uygulanıyor. Beğendiği modeldeki ürünü henüz alamayanlar veya sezon trendlerine uygun yeni bir ürün sahibi olmak isteyenler Tergan mağazalarına uğruyor.

 

Yorumlar

yorum