Ev Dekorasyonuna Dair Yepyeni Koleksiyonlar Tepe Home’da

Güneşin enerjisini bolca depoladık, şimdi tüm bu enerjiyi Sonbahar’a yansıtma zamanı!

Tatil zamanlarının son bulduğu bugünlerde Tepe Home, siz dekorasyon severler için Sonbahar hazırlıklarını hızla tamamladı.

Güneşin etkilerini hissetmeye devam ederken, sonbahar yaprakları ile bezenecek manzaralara eş değer koleksiyonlar Tepe Home’un Sonbahar’a özel hazırladığı ürünlerde size kendini gösterecek. Yaprak desenli tablolar, egzotik desenli hediyelik eşyalar, romantik akşamların vazgeçilmez unsurları Şamdanlar, Mimozaların en çok yakıştığı vazolar ve 2013 Eylül ayının trendlerinin her bir detayını görebileceğiniz daha yüzlerce ürün Tepe Home mağazalarında sizleri bekliyor.

Aksesuarların yanı sıra okulların dört gözle açılmasını bekleyen genç ve çocuklar için ise birbirinden eğlenceli ve kullanışlı mobilyalar da mağazalarımızda yerini aldı. Odalarında harcadıkları tüm zamanlardan keyif alabilecekleri şekilde dizayn edilen yepyeni ürünler, uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile çok daha cazip hale getirildi.

İster küçük dokunuşlarla evinizi hareketlendirin, isterseniz yepyeni bir sezon için evinizi baştan yaratın. Ev dekorasyonuna dair evinizin tüm ihtiyacını karşılayacak yepyeni koleksiyonlar Tepe Home mağazalarında sizleri bekliyor.

 

Yorumlar

yorum