Stradivarius 2013 İlkbahar/Yaz Aksesuarları

stradivarius-2013-ilkbaharyaz-aksesuar-15Popüler marka 2013 ilkbahar/yaz sezonuna renkli takı ve çanta tasarımlarıyla enerjik bir hava katıyor. Bir kıyafeti takılarınızla birleştirdiğinizde zahmetsizce kişiselleştirebilir ve kendi dokunuşlarınızı katabilirsiniz. Çağdaş kadını yaratan Stradivarius, aksesuarlarıyla da fark yaratıyor.

Stradivarius kolyelerinin, farklı şekil ve tonlara sahip olmasına rağmen ortak tek bir yönü var, yüksek bir görsel etki yaratmak için tasarlanmış olması. Cıvıl cıvıl renkli ayrıntılara sahip cazibe kokan kolyeler ile tarzınızı kıyafetinize yansıtabilirsiniz. Kot pantolon, şık bir gömlek ve yüksek topuklu ayakkabılarla boncuklu kolyeleri eşleştirebilirsiniz, ya da ofis kıyafetiniz ve akşam geziniz için askısız bir üst ve etnik bir kolyeyi birleştirerek şık ve övgü alacak hale çevirebilirsiniz.

Renkli, parlak ve eğlenceli aksesuarlarla en son trendleri yaratacaksınız.

Stradivarius 2013 ilkbahar/yaz çantalarında da renkli seçenekler sunuyor. Bu sezonun modası olan saçak ayrıntılı, omuz ve el çantaları için de gardırobunuzda mutlaka yer açın.

 

Yorumlar

yorum

STRADIVARIUS İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR