Spor Yaparken İhtiyacınız olan Herşey Yanınızda

Doğa tutkunlarının vazgeçilmez markası The North Face, yeni sezon koleksiyonuyla keşif tutkunu şehirli erkek ve kadınlara eşlik ediyor. Teknolojiyi fonksiyonellik ve modernlikle birleştiren The North Face, Performance Serisi ile koşucular ve bisiklet tutkunları için özel olarak tasarlanmış bir koleksiyon olarak karşımıza çıkıyor ve her hava koşulunda ve arazide konforlu bir şekilde spor yapmanın önünü açıyor. Çok hafif şortlardan atletlere, teri emen termal içliklerden hidrasyon sırt çantalarına ve özel tasarım ayakkabılara kadar çok geniş bir ürün yelpazesini içeren koleksiyon, spor yapmanın keyfini maksimuma taşıyor.

Konforlu geçiş ve darbe kontrol imkanı sunan patentli Cradle Guide teknolojisine sahip Performance Serisinin spor ayakkabıları ayak bileğiyle mükemmel bir uyum içinde çalışarak bütün bir yürüyüş boyunca akıcı ve uzun soluklu bir performans sergilenmesini sağlıyor.

Spor için bisiklete binmeyi tercih edenler ve koşu yapanlar için 2 litre hidrasyon kesesine sahip Enduro Plus çantalar ise yolculuk boyunca ihtiyaç duyulan tüm su ihtiyacını kolayca karşılanmasını sağlıyor.

Keşfetmenin yanı sıra maceracı bir karaktere sahip şehirli insanlar için tasarlanan yeni koleksiyon spor yapmanın keyfini şehirde de yaşamanıza destek oluyor.

Yorumlar

yorum

THE NORTH FACE İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR