Hem Spa Hem Banyo

GROHE SPA® F-digital Deluxe duş ürünleri ile banyonuz dokunmatik ekranlı panelle size özel bir ev spasına dönüşüyor. F-digital Deluxe ile evinizdeki buhar banyonuzda olağanüstü ışık efektleri, en sevdiğiniz şarkılar ve kusursuz rahatlama sizleri bekliyor.

Yeni GROHE SPA® F-digital Deluxe duş ürünleri banyonuzu size özel bir ev spasına dönüştürerek tüm duyuları harekete geçiren ve ilham veren bir deneyim sunuyor. GROHE, 2012 sonbaharından  itibaren, ünlü F serisi duşlarını temel alarak geliştirdiği premium duşlarda tam esneklik sunuyor.

GROHE SPA® F-digital Deluxe, duşunuzu renkli ışıklarla, cildinizi arındırmak için hoş buharla ve en evdiğiniz şarkılarla dolduruyor. Evinizde sizi bekleyen bu sofistike rahatlama ve sağlık vahası ile günün her anı duşun tadını çıkarın. GROHE SPA® F-digital Deluxe hayatı dolu dolu yaşamak anlamına geliyor. Sabah vücudunuza enerji vermekten yoğun bir günün sonunda kafanızı boşaltmaya kadar, tepe ve yan duş, ışık ve müzik ile buhardan oluşan esnek seçenekler çok geniş bir yelpazede kişiselleştirilmiş kombinasyonları mümkün kılıyor.

Sizin seçim özgürlüğünüz

İç tasarımda esnekliği temsil eden GROHE F-Serisi’nde yer alan tüm ürünler gibi, GROHE SPA® F-digital Deluxe modüllerinin kurulumu da kişisel tercihleriniz doğrultusunda yapılabiliyor. Apple iPod Touch 4G ile kullanılabilen digital kumanda paneli, aralarında renkli ve ayarlanabilir LED ışıklar, müzik ve buhar yoğunluğunun da bulunduğu tüm modül fonksiyonların GROHE SPA®uygulaması kullanılarak kolaylıkla kontrol edilmesine imkan veriyor.

Modern duşta yeni bir boyut

Profesyonel banyo tasarımı için, şaşırtıcı çözümlerin de dahil edilmesi büyük önem taşıyor. Bu nedenle yaşam kalitesini artıran ve bireyselliğinizi ifade etmenize yardımcı olan ürünler geliştiren GROHE, en ince detayına kadar düşünülen tasarım ve kurulum seçenekleri, çoklu işlevsellik ve maksimum konfor açısından esneklik sunuyor. GROHE F-digital veya Grohtherm F’den ürünler ile kombine edilerek en üst düzeyde olağanüstü duş deneyimini yepyeni bir boyuta taşıyor.

Yorumlar

yorum