So CHIC’ten İnanılmaz Yaz İndirimleri…

so-chic-yaz-indirimi-01So CHIC’ın stoklarla sınırlı olan muhteşem yaz kampanyasında belirli Flame ürünleri ve Jade koleksiyonu % 50 , So SHINY koleksiyonu yüzde 30 indirimle sunuluyor.

Mercan ve onix taşlardan oluşan So CHIC Flame koleksiyonu, ışıltılı ve parıltılı simlerle bezeli tasarımlardan oluşan masal tadındaki So CHIC So SHINY koleksiyonu ve yeşim taşları ile bezeli So CHIC Jade koleksiyonu… So CHIC’in bu birbirinden şık üç koleksiyonu, özel yaz kampanyasında çok cazip indirimlerle sunuluyor. Stoklarla sınırlı kampanyada belirli Flame koleksiyonu ürünleri ve Jade koleksiyonu yüzde 50 , So SHINY koleksiyonu yüzde 30 indirimle sunuluyor.

So CHIC Jade koleksiyonunda kullanılan yeşim taşı, huzurun ve sağlığın yakınınızda olmasını sağlarken, mercan ve onix taşlardan oluşan So CHIC Flame koleksiyonu da size kendinizi özel hissettirecek tasarımları ile ve kırmızı rengi göz alıyor. So CHIC kampanyasında indirimli sunulan So SHINY koleksiyonu, kadınlara ışıltılı ve parıltılı bir dünyanın kapılarını açıyor. Hollywood ünlülerinin taktığı ve Oscar gecesinde de Halle Barry gibi birçok ünlü tarafından tercih edilen simli ürünler, So CHIC’in göz kamaştırıcı So SHINY koleksiyonunda buluşuyor.

Mercan ve onix taşlardan oluşan So CHIC Flame koleksiyonu da size kendinizi özel hissettirecek tasarımları ile ve kırmızı rengi  göz alıyor. So CHIC kadınlara, kıpkırmızı Flame koleksiyonu ile mutluluk enerjisi veriyor.

So CHIC kampanyasında indirimli sunulan So SHINY koleksiyonu, kadınlara ışıltılı ve parıltılı bir dünyanın kapılarını açıyor. Hollywood ünlülerinin taktığı ve Oscar gecesinde de Halle Barry gibi birçok ünlü tarafından tercih edilen simli ürünler, So CHIC’in göz kamaştırıcı So SHINY koleksiyonunda buluşuyor.

Yorumlar

yorum

SO CHIC İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR