So CHIC ile Bileklere Su Ferahlığı Geliyor

so-chic-time (1)So CHIC… time, yeni Summer Collection 2013 modelleri ile bileklerde su ferahlığı ve serinliği yaşatıyor. Suyun berraklığından ilham alan modeller, kadın şıklığını zarif tasarımlarla tamamlıyor.

So CHIC… Time su kadar berrak ve ferah, zarif tasarımları ve renkleri ile göz dolduran yeni Summer Collection 2013 modellerini sundu. So CHIC… time Summer Collection 2013, su berraklığından ve serinliğinden ilham alan renkleri ile serinliği çağrıştırıyor.

Renkleri ve ince tasarımları ile suyun ferahlatıcı etkisini yaratan yeni So CHIC…Time Summer Collection 2013, özellikle sıcak yaz günlerinde rahatlık ve şıklığı bir arada arayanların tercihi olacak. Koleksiyondaki modeller, bileği rahatsız etmeyecek zariflikte dizayn edildi.

So CHIC… Time Summer Collection 2013’ün “rose”, “gold” ve “silver” renkleri, Swarovski taşlı ve taşsız seçenekleri bulunuyor. Mineral camla dizayn edilen modeller, paslanmaz çelik kasaya sahip. Koleksiyondaki modeller 5 ATM su direnci ve 36 mm kasa çapı ile dikkat çekiyor.

Yorumlar

yorum

SO CHIC İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR
ETİKETLER: , , , ,