Skechers ile Konfor Kışın da Ayağınızda!

Amerika’nın en çok tercih edilen ayakkabı markalarından Skechers, günlük ayakkabılarda kullandığı teknoloji ve tasarımla soğuk kış günlerinde vazgeçilemeyecek bir konfor sunuyor. Skechers, farklı taban ve tamponlama teknolojileri ile eklemlerin ve belin maruz kaldığı baskıyı hafifletiyor. Kış aylarında ıslak zeminlerde sıradan botlara göre yol tutuşu daha sağlam,  özel tabanlı ayakkabılarıyla güvenliği ve rahatlığı bir araya getiriyor.

Dünya çapında ayakkabı fenomeni olan Skechers, kış sezonunda da konfor ve güvenliği bir arada sunuyor. Skechers günlük kullanıma uygun kadın ve erkek modellerinde gün boyu ayakları sıcacık ve kuru tutuyor.

Kadınlar için Skechers Liv Slip Resistance modelleri

Liv Slip Resistance modelleri en doğru ve doğal adımların atılmasına olanak veriyor, yere doğru açıda basmayı  sağlıyor. İçindeki özel tamponlama sistemiyle de eklemlere ve bele binen yükü hafifletmeye yardımcı oluyor. Skechers Liv Slip Resistance, suya dayanıklı özel deriden yapılmış üst yüzeyi ve kaymayan tabanıyla fark yaratıyor.

Kadın Skechers Liv Slip Resistance modellerinin fiyatları 199-239 TL arasında değişiyor.

Erkeklere rahat ve şık botlar

Skechers kış sezonunda erkekler için de Liv Slip Resistance modellerini ve birbirinden şık botları sunuyor. Doğal yürüyüş teknolojisi ile dizayn edilen Skechers Liv Slip Resistance modelleri, özel tabanı sayesinde ayağın zemine en doğru ve doğal açıda basmasını sağlıyor.

Skechers botlar da su geçirmez  deri üst yüzeyleri ile ayakları koruyor. Yere temas edildiğinde ortaya çıkan darbe etkisini azaltıp, bunu tabanın yüzeyine yayan özel taban materyali ve tamponlamalı, ekstra konforlu yumuşak iç tabanıyla farklı bir konfor sunuyor. Tabanları kaymaya karşı dayanıklı Skechers botlarda uzun bilekli, şık modeller de bulunuyor.

Erkek ürünlerindeki Skechers Liv Slip Resistance modellerinin fiyatı 219 TL, botların fiyat aralığı ise 189-249 TL arasında değişiyor.

Günlük ayakkabı kategorisindeki en zengin ürün çeşidi Skechers Suadiye mağazasında. Onun dışında Boyner YKM,  Intersport ve Ayakkabı Dünyası gibi büyük perakende noktalarından ve alışveriş sitelerinden de ürünlere ulaşılabiliyor.

Yorumlar

yorum