YKM’ lerde Shopping Fest Fırsatları

İstanbul Shopping Fest boyunca festival tadında alışveriş YKM’lerde…

63 yıldır festival tadında alışveriş yapma imkanı sunan çok katlı mağazacılığın öncü ismi YKM; bu yıl üçüncüsü düzenlenen İstanbul Shopping Fest boyunca yine keyifli ve rahat alışverişin adresi olacak.

Giyimden kozmetiğe, ayakkabıdan aksesuara, aktif spor ürünlerinden dekorasyona kadar her ihtiyaca uygun binlerce farklı seçenek sunan YKM’lerde 8 – 30 Haziran tarihleri arasında İstanbul Shopping Fest’e özel fırsatlar ve eğlenceli sürprizler alışveriş severleri bekliyor.

Yerli-yabancı yüzlerce seçkin markanın yanı sıra kendi markaları Agenda, Loox ve Volt ile müşterilerine binlerce cazip seçenek sunan YKM; İstanbul’u dünyanın alışveriş, kültür ve eğlence merkezine dönüştürecek İstanbul Shopping Fest boyunca birbirinden özel, kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

İstanbul’da bulunan Cevahir AVM, Galleria AVM, Meydan AVM, Torium AVM, Bayrampaşa Forum AVM, Marmara Forum AVM ve diğer mağazalarıyla geniş kitlelere hitap eden YKM, 8-30 Haziran tarihlerinde sadece Shopping Fest’e özel kampanya ve promosyonlu ürünlerini müşterileriyle buluşturacak. Ayrıca mağazalarda düzenlenecek çeşitli etkinliklerle alışverişi eğlenceye çevirecek.

İstanbul Shopping Fest süresince en yakın YKM mağazasına uğrayın, indirimleri ve eğlenceli sürprizlerle benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşama fırsatını kaçırmayın!

ykm-shopping-fest

 

Yorumlar

yorum

YKM İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR