Sevgililer Günü Hediyeni YKM’den Seç

Yüzlerce seçkin markadan binlerce hediye alternatifini bir araya getiren YKM, 14 Şubat Sevgililer Günü romantizmini reyonlarına taşıyor. 7-14 Şubat tarihleri arasında YKM Kart ile yapılan alışverişlerde kozmetikte işaretli marka ve parfümlerde ikinci ürüne %50’ye varan indirim, saat ve gözlüklerde ise işaretli ürünlerde %25’e varan indirim fırsatı sunuluyor. Üstelik tüm indirimlerin üzerinden her 250 liralık alışverişe 50 lira hediye çeki de YKM müşterilerini bekliyor.

ykm-sevgililer-gunu

Ggozlukiyimden kozmetiğe, ayakkabıdan aksesuara, aktif spor ürünlerinden dekorasyona kadar her ihtiyaca uygun binlerce farklı seçenek sunan katlı mağazacılığın öncüsü YKM, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevdiklerine hediye almak isteyenlere her zevke uygun yüzlerce seçeneği avantajlı kampanya fırsatları ile sunuyor.

parfumYKM, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevdiklerine hediye almak isteyenleri yüzlerce markanın binlerce hediye alternatifiyle ve birbirinden cazip kampanyalarıyla bekliyor. Seçkin markaların kozmetik ürünlerinden romantik mutfak gereçlerine, sevimli peluş terliklerden zarif aksesuarlara kadar pek çok hediye alternatifi YKM’lerdeki yerini aldı.

YKM sunduğu alternatiflerin yanı sıra avantajlı kampanyaları ile de bütçeleri rahatlatıyor. YKM’lerde 7-14 Şubat tarihleri arasında hem Paraf kart ile yapılan her alışverişe %5 ParafPara ve +6 taksit fırsatı sunuluyor, hem detüm indirimlerin üzerinden her 250 liralık alışverişe 50 lira hediye çeki kazandırıyor. Ayrıca YKM kart ile kozmetik reyonlarından yapılan işaretli ürün alışverişlerinde 2. üründe % 50’ye varan indirim; işaretli saat ve gözlüklerde ise %25’e varan indirim YKM müşterilerini bekliyor.

Bu özel günde sevgilinize alacağınız hediyeyi seçmek için YKM’lere mutlaka uğrayın.

 

 

Yorumlar

yorum

YKM İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR