Sephora’dan Yılbaşına Özel Parfüm Kampanyası [sephora-yilb...02]

Yorumlar

yorum

Yeni yıla renkli, eğlenceli ve unutulmaz bir giriş yapmak isteyenler Sephora’nın yeni yıl hediye seçenekleriyle hem sevdiklerini hem de kendilerini sevindiriyor…

Güzellik ve kozmetik trendlerinin öncü markası Sephora, yeni yılı gelenekselleşen parfüm kampanyasıyla karşılıyor. Heyecanla beklenen kampanyada özel indirimler kozmetik severlerin gönlünü fethediyor.

31 Aralık tarihine kadar sadece parfüm alışverişlerinde ve belirli markalarda geçerli olan kampanya kapsamında, 150 TL alışverişe 35 TL, 200 TL’ye 50 TL, 250 TL’ye 65 TL, 300 TL’ye 80 TL, 350 TL’ye 95 TL ve 400 TL’ye 110 TL indirim uygulanıyor.

Sephora, bu sene de sevdiklerine hediye almak isteyenler için favori hediye lokasyonu olmaya devam ediyor. Yeni yıl öncesi sevdiklerine hediye almak için Sephora mağazalarına uğrayan herkes, Sephora’nın eğlence ve ihtişamı bir arada sunan mağazasında aradığından fazlasını buluyor. Sephora’nın renkleri ve ambalajları ile büyüleyen yılbaşı koleksiyonunda yer alan farklı boylardaki makyaj paletleri çılgın renkleriyle büyülerken, çekici makyaj setleri, eğlenceli oje setleri, rengarenk dudak parlatıcıları favori hediye seçenekleri arasında yer alıyor.Her yaşa, her zevke uygun Sephora banyo ürünleri duş keyfini eğlenceye dönüştüren muhteşem bir hediye seçeneği olarak yer alıyor. Hoş kokulu duş jelleri ve vücut losyonları ile ipeksi bir ten sağlayan banyo ürünleri, kokusuyla da parfüm etkisi bırakıyor. Farklı, kişiselleştirilebilir, enerji dolu ve çarpıcı hediyeler sunan Sephora, özel hediye paketleme servisi ve uygun fiyatlarıyla her bütçeye hitap ediyor.

Yeni Yılda Eğitime Destek…

Bulunduğu tüm ülkelerde yerel sosyal sorumluluk projelerini desteklemeye büyük bir önem veren Sephora, Türkiye’de TOÇEV’le yaptığı işbirliği çerçevesinde, tüm mağazalarında 26 TL’den satışa sunduğu papağan maskotuyla, maddi durumu yetersiz ailelerin okumaya istekli çocuklarının eğitimine katkıda bulunmayı hedefliyor.

sephora-yilbasi-parfüm-kampanyasi-26tl-01