Sephora’da İndirim Günleri Başladı!

sephora-indirimKozmetik tutkunlarının heyecanla beklediği Sephora indirim günleri 22 Haziran – 7 Temmuz tarihleri arasında Sephora Mağazaları’nda başlıyor. İndirim süresince Sephora markalı ürünlerde inanılmaz fiyatlar güzellik tutkunlarının başını döndürecek. Seçili ürünlere uygulanan indirim kampanyasında; ojeler 3 TL (3 tanesi 5 TL), glosslar 10 TL, farlar 15 TL ve fondötenler 20 TL’den satışa sunuluyor.

Sephora’nın renkli, eğlenceli ve özgür dünyasında kendini şımartmak isteyenler 22 Haziran – 7 Temmuz 2013 tarihlerinde Sephora Mağazaları’na uğrayarak indirimli ürünlerle hem kendini hem de sevdiklerini renklendiriyor.

Sephora Sadakat Kart avantajlarla dolu bir dünyanın kapıları aralıyor…

Dünyaca ünlü kozmetik devi Sephora, Sadakat programı ile kozmetik tutkunlarına birbirinden özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Sephora’nın büyüleyici dünyasını keşfetmek ve ayrıcalıklarla dolu kapısını aralamak isteyenler müşteriler, Sephora mağazalarından yapacakları herhangi bir alışveriş sırasında Sephora White kartı kasalardan ücretsiz temin edebiliyor.

Sephora White kart ve Black sahipleri Sephora kart ile puan biriktiriyor ve biriktirdikçe özel avantajlardan faydalanabiliyor. Özel dönemlerde ise, sadece kart sahipleri kampanyalardan faydalanma ve yeniliklerden haberdar olma ayrıcalığına sahip
oluyor!

 

Yorumlar

yorum

SEPHORA İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR