Bayram Tatilinde Bakıma Dair Her Şey Sephora’da…

sephora-bakim (6)Bayram tatili boyunca bakımından ödün vermeyen kadınlar, Sephora’nın özel kitleri ve kompakt ürünleriyle seyahat boyunca her zaman rengarenk ve bakımlı!

Kadınların valizinin vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan Sephora’nın banyo kapsülleri, vücut spreyleri, bakım ürünleri ve güzellik aksesuarları seyahatlerin adeta kurtarıcısı oluyor. Tatil süresince kadınların tırnaklarında çatlamadan duran markanın Color Hit adlı oje koleksiyonununrenklerinin harmonisi hipnotize ediyor. Marka yaz gecelerinde ışıltılı, her daim bakımlı ve güne fresh olarak merhaba demek isteyen bayanlara gözenek temizleyici maskesini öneriyor.

Özgün formüllerin organik aromalarla zenginleştiren markanın kompakt boyutlu duş jelleri, vücut spreyleri ve yağları seyahat sırasında tenin kaybettiği nemi geri kazandırıyor. Bayram tatilinin olmazsa olmazlarından markanın törpüleri, ışıklı cımbızları ve kompakt boy göz makyaj temizleyicisi denizle güneşin keyfini çıkartmak isteyenlere rahat bir nefes aldırıyor. Tatilin sıcak esintisine uyumlu dore parıltılı bir cilt için, altın kızların favori parçası Sephora’nın ışıltılı yağlarına ise karşı konulamıyor!

Yorumlar

yorum

SEPHORA İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR