Sephora Rouge Infusion ile Kalıcı ve Görkemli Stil

sephora-rouge-infusion-ruj-04Sephora ile en kalıcı ve görkemli kombini yap, hediye paketini kazan!

Sephora, kalıntı bırakmayan dokusu ile 10 saat kalıcılık sunan yeni ruju Rouge Infusion ile www.bukombin.com ‘da özel bir projeyi hayata geçiriyor. Sephora, en kalıcı ve görkemli kombini yapan güzellik tutkunlarına muhteşem bir hediye paketi kazanma şansı sunuyor.

20 Mart – 3 Nisan tarihleri arasında Sephora Türkiye facebook sayfasını beğenerek www.bukombin.com sayfasında en kalıcı ve görkemli kombinini yapıp paylaşanlar arasında jürinin seçtiği 1.’ye  300 TL., 2.’ye 250 TL ve 3.’ye 200 TL’lik Sephora hediye paketi armağan edilecek. Ayrıca https://apps.facebook.com/bukombincom sayfasında yapacağı kombin en çok like alan 10 kişi de Sephora Rouge Infussion sahibi olacak.

En Kalıcı Öpücüğünü Sephora Rouge Infusion ile gönder…

Sephora mağazalarında bulunan Rouge Infusion alanlarında özel olarak hazırlanan kartpostallara mesajlarını yazan Sephora severler imzalarını Rouge Infusion sürdükleri dudakları ile öpücük şeklinde atıyor. Sonrasında Sephora bu kartpostalları istenen adreslere Sephora severler adına postalıyor.

Mesajını en içten öpücüğü ile ölümsüzleştirip sevdiklerine posta yoluyla göndererek  farklı ve şaşırtıcı bir sürpriz yapmak isteyenlerin,  19 – 30 Mart 2014 tarihleri arasında en yakın Sephora mağazasına uğraması yeterli.

Sephora Rouge Infussion = Dudak Mürekkebi

Doğal görünümlü dolgun dudaklar her kadının hayalidir. Estetik operasyon olmaksızın çarpıcı dudaklara kavuşmak artık Sephora ile hayal olmaktan çıkıyor. Son iki sezondur öne çıkan cesur ve çekici dudaklar, Sephora Rouge Infusion ile gerçeğe dönüşüyor.

Hem eğlenceli hem de pratik kullanım sunan ürün, dudak çizgileriyle mükemmel uyum sağlıyor. Özel renk pigmentleri sayesinde anında etki gösterirken, belirgin renkler sunuyor. Ürünün pembeden turuncu ve kırmızıya uzanan 14 farklı renk seçeneği bulunuyor. Canlı ve çekici bir ruj deneyimi sunan Rouge Infusion, kolay uygulanabilir yapısıyla da dudaklarda 10 saate  kadar kalıcılık sağlıyor.  Dudakları nemlendirerek bakım yapan ürün, ergonomik tasarımıyla portföy çantalar da bile rahatlıkla taşınıyor.

Yorumlar

yorum

SEPHORA İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR