Sephora İle Tırnaklarda Binbir Etki

Sephora’nın zengin tırnak koleksiyonu ile tırnaklarda binbir farklı etki…tirnak görseli

Trendlere uygun, göz alıcı ve çarpıcı tırnaklar Sephora tırnak ürünleriyle gerçeğe dönüşüyor. Sephora ürünleri, tırnakları sezon trendlerine uygun renk ve desenlerle süslerken, tırnakların daha sağlıklı ve parlak görünmesini sağlıyor. Moda tutkunlarının imzası olan renkli ve bakımlı tırnaklar, yeni sezonda kadınların kıyafetleriyle uyum sağlayan en önemli aksesuarları oluyor. Sephora Color Hit oje serisinin geniş renk paletiyle yazın enerjisi adeta tırnaklara taşınırken, Sephora nails patch, kadınlara farklı ve çarpıcı bir hava katıyor, tırnakları bir aksesuara döndürüyor. Bu desenli tırnak bantları trendsetterların vazgeçilmezi olacak.

sephora-04Sephora Color Hit Ojelerde 3 al 2 öde! 

Sephora Color Hit oje koleksiyonu top coatlar ile birlikte 80 farklı rengi ile baştan çıkarıyor.  Hangi rengi alacağını şaşıran oje tutkunlarına özel hazırlanan 3 al 2 öde kampanyası ile yazın en beğenilen renkleri tırnakları süslemeye hazırlanıyor.

Sephora’nın Mucizevi Express Oje Çıkarıcısının Artık Ayak Versiyonu Var!

Sephora’nın saniyeler içinde en koyu renk ojeleri bulaştırmadan yormadan çıkaran express oje çıkarıcı ürünün artık ayak versiyonu da raflarda! Uzun bir ar-ge çalışmasının ardından dizayn edilen ürün kadınların vazgeçilmezi olacak. Express oje çıkarıcıların glitter efektli ojeleri kolaylıkla çıkaran versiyonu da kozmetik tutkunlarının hayatını kolaylaştırmak için raflarda!

Instant nail polish remover for feet

Sephora’nın kült olmaya aday oje çıkarıcısı şimdi de ayaklar için geliyor!

Bain Dissolvant Express, ayak tırnaklarındaki ojeleri çıkartmak için özel patentli bir sistem sunuyor. Basit, pratik, hızlı bir şekilde ojeleri çıkarmak için ayak parmaklarına kapakta yer alan köpük şeklindeki süngerin batırılması yeterli oluyor. En yoğun renkleri çıkarmak için bile işe yarayan bu ürün, kadınların hayatını kolaylaştırıyor.

Fiyat: 19,90 TL

sephora-12sephora-13
sephora-14 sephora-16

Instant nail polish remover for glitter

Sephora simli ojeleri çıkartmak için özel bir tırnak temizleyicisi sunuyor. Sephora’nın özel olarak geliştirdiği oje çıkarıcı, hızlı ve kolay bir şekilde temizlik sağlıyor. Nail patch ve tırnak dövmeleri üzerinde de etkili olan ürün, kadınların vazgeçilmezi oluyor.

Instant nail & cuticule care

 Sephora tırnaklar için yeni bir «portatif spa» sunuyor. Tek yapılması gereken şey, Instant nail & cuticule care içerisine tırnağın batırılması oluyor, karşılaşılan sonuç ise mükemmel! Ürünün içeriğinde yer alan kamelya yağı tırnak etlerine bakım yapıyor. 1 dakika içerisinde, tırnaklar onarılıyor, besleniyor ve güçleniyor ayrıca tırnak etleri nemlenerek, tırnak çevresi temizleniyor.

 Fiyatı: 29,90 TL

Express nail polish remover wipes & Express nail polish remover

Sephora kadınların yanlarından ayırmayacakları bir tırnak ürünü sunuyor. Sephora’nın oje çıkarıcı küçük mendilleri, nerede ve ne zaman istenirse el ve ayak tırnaklarındaki ojeleri çıkarmak için paket halinde sunuluyor.

Fiyatı: 8,90 TL

sephora-17 sephora-18

Decorative nail polish stickers

Sezonun en cool görünümüne sahip olmak için, Prêt-à-porter, couture ve aksesuarlar olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Prêt-à-porter tarzı, Nail Patchs Art ile trendi desenler sunuyor.

Fiyatı: 29,90 TL

Fabrics nail stickers

Dünyaca ünlü tasarımcıların koleksiyonlarında yer alan kare desen, Nail Textile ile tırnaklara taşınıyor. Tırnaklarda 3 boyutlu bir görünüm sağlayan bu ürün, kombinlerin en önemli tamamlayıcısı oluyor.

Fiyatı: 29,90 TL

 Ephemeral tattoo nail stickers

Tırnaklarında geçici bir dövme görüntüsü isteyenler, Tatto nail patch ile farklı desenleri tırnaklarına taşıyabiliyor.

Fiyatı: 29,90 TL

Color Hit Extensions – “Collection couleurs arty pop”

 Sephora Color Hit oje serisinin renk uzmanlığı, renkli bir yaz için 6 canlı yeni renk sunuyor. 60’lı yılların “arty” akımına uyum sağlayan Color Hit,

renkleriyle yaza hazır!

Fiyatı: 9,90 TL

sephora-09 sephora-08 sephora-07 sephora-06

Zoom on Nail Designer

Sephora’dan tarzını harekete geçirmek ve kendine özel tırnaklar tasarlamak isteyenler için 4 yeni top coat! Top coat’un Sephora ojenin üzerine kullanılması yeterli oluyor.

 

·       Feu d’artifice: Tırnaklar renkli simlerle süsleniyor.

·       Effet Mat: Top coat kuruduğunda ojeyi matlaştırıyor.

·       Silver Fever: Tırnaklar gümüş simlerle süsleniyor.

·       Flocons glacés: Tırnaklar holografik simlerle süsleniyor.

 

Fiyatı: 9,90 TL

 

Yorumlar

yorum

SEPHORA İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR