Sephora ile Çarpıcı Pastel Tonlarda Bir İlkbahar

Tadına doyulmayan yanaklar, gölgeli ve renkli saçlar, şeker gibi tırnaklar, baby doll bakışlar için Sephora yazın en çarpıcı pastel renklerini sunuyor. Sephora Arty Pastel koleksiyonunun moda sanatçısı pastel renkleri pop renkler gibi kullanıyor. Son derece dişi ve modern görünümler yaratmak için saf pigment ve hammaddeler kullanıldı. Size sadece Sephora mağazalarına gidip içinizdeki sanatçıyı ortaya çıkarmak kalıyor!

sephora-ile-ilkbahar

Sephora Pastel Hair Chalk

Pastel Hair Chalk ile marjinal saçlar artık hayal değil! Pastel renklere sahip tebeşirler degrade efekti ile saçları zarif kremsi tonlarla boyuyor. Kuru ya da daha fazla yoğunluk için doğrudan ıslak saçlar üzerine uygulanıyor, yıkandığında kolaylıkla çıkıyor.

Pastel Hair Chalk

Craies pastel pour cheveux

Light pink – Turquoise – Lilac

Fiyatı 24,90 TL

sephora-ile-ilkbahar-nail-paint-studioSephora Nail Studio & Cotton Candy Nail polishes

Bu sezon pastel rengi gitgide dikkat çekiyor ve metalik tonlara teslim oluyor. Karşı konulmaz milkshake efektli ojelere çok daha çarpıcı ve iddialı bir görünüm elde etmek için metalik cilalar uygulanıyor.

Set içerisinde Color Hit formüllü 8 mini oje bulunuyor. Pastel tonlardan daha nude tonlara uzanan 8 renk: 2 nude, 5 pastel ve 1 kahverengi.

Nail Paint Studio

Studio de Nail Art

Fiyatı: 79,90 TL

 

Sephora Cotton Candy Effect Nail Polish

Tırnaklarda yeni ve çılgın bir efekte hazır olun! İşte bu pamuk şekeri etkisi! Bu sezon ilham perisi, ojesine pamuk şekeri dokusu ve ışıltı efektleri ekliyor. Bu yeni pamuk şekeri efekti ağız sulandıracak 5 renk ile yer alıyor.

Cotton Candy Effect Nail Polish

Vernis à ongles– Effet barbe à papa

Fiyatı: 12,90 TL

sephora-ile-ilkbahar-artists-blushArtist’s blush

Sezonun trend pastelleri, güzel ton patlamalarıyla yanakları renklendiriyor! Allığın mevcut olan mercan ve pembe renkleri, gerçek bir ressam paletindeki gibi özgürce karıştırılarak kullanabiliyor. Açık tonlardan daha yoğun tonlara pastel renk kendini sanatsal bir şekilde yanaklarda ifade ediyor!

Artist’s blush

Pink – Coral

Fiyatı: 69,90 TL

 

Sephora Pastel Full Action Mascara & Artist’s It Palette

Kirpik diplerinden uçlarına kadar, son derece hacimli kirpikler ve etkileyici bakışlar için Full Action Lagoon maskara karşınızda! Tek bir fırça darbesi ile kirpiklere sihirli bir dokunuş sunuyor.

sephora-ile-ilkbahar-full-action-lagoon

Full Action mascara

Mascara Full Action

Lagoon

Fiyatı: 34,90 TL

Artist’s IT palette

Sephora kendini özgürce ifade edebilmek ve underground bir görünüm için, pastel tonlarda 8 adet göz farından oluşan yeni bir göz makyaj paleti yarattı. Özgürce kullanılacak bu pastel tonlar ile bir ressam gibi renkleri konuşturmak artık mümkün!

Artist’s IT palette

Fiyatı: 79,90 TL

Yorumlar

yorum

SEPHORA İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR