Selena Gomez NEO 2014 İlkbahar/ Yaz Koleksiyonu

selena-gomez-adidas-neo-2014-05Selena Gomez asi yönünü yeni adidas NEO Koleksiyonu’nda açığa çıkarıyor…

2012 yılından bu yana adidas NEO Label tasarım ekibi ile çalışan ABD’li oyuncu ve şarkıcı Selena Gomez, NEO İlkbahar/ Yaz 2014 Koleksiyonu’nu hayranlarının beğenisine sundu. Bu yeni koleksiyonun modelliğini ise, hatları açığa çıkaran çiçekli bahar görünümüne vurgu yapan iddialı fotoğraflarla yine Selena yapıyor…

Global stil ikonu ve adidas NEO Label konuk tasarımcısı Selena Gomez, nefes kesici görünümü eşliğinde yeni adidas NEO İlkbahar/ Yaz 2014 Koleksiyonu’nu tanıttı.

Hazırladığı bir önceki koleksiyon ile deneyim kazanan yıldız, sokak tarzından aldığı ilham ile tarzına ‘asi rock’ detayını da ekleyerek adidas NEO Label konuk tasarımcı rolünü daha da geliştiriyor. Koleksiyonun modelliğini, hatları açığa çıkaran çiçekli bahar görünümüne vurgu yapan iddialı fotoğraflarla yine Selena yapıyor.

Selena Gomez yeni adidas NEO İlkbahar/ Yaz 2014 Koleksiyonu ile ilgili şunları söyledi: “Yeni koleksiyonum son derece eğlenceli ve baskılar ile dolu. Her şey bunu kullanıp kendi bireysel tarzınızı bulmakta bitiyor. Tarz ve görünümleri karıştırıp eşleştirerek bu parçalar ile gerçekten eğlenebilir ve tamamen size ait asi bir görünüm yaratabilirsiniz.”

adidas NEO Label Başkan Yardımcısı Claire Midwood ise şöyle konuştu: “Selena yeni adidas NEO Koleksiyonu’nda iddialı ve asi yanını ortaya çıkarttı. Konforlu, kolay giyilebilen parçalar baharda günlük giyime hava katarken gençler de tarzlarını tecrübe edebiliyorlar.”

Yeni Selena Gomez adidas NEO Label İlkbahar/ Yaz 2014 Koleksiyonu hakkında daha fazla bilgi almak ve NEO ile ilgili tüm gelişmelerden haberdar olmak için http://www.adidas.com/neo adresini ziyaret edebilir veya @adidasNEOLabel  NEO Twitter hesabını takip edebilirsiniz.

selena-gomez-adidas-neo-2014-06

selena-gomez-adidas-neo-2014-07

Yorumlar

yorum

ADIDAS İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR