Sarar 2013-2014 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Sarar, yeni sezonda da vazgeçilmez olmaya devam ediyor….

2013-14 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nda Sarar erkeği, maskülen bir duruşu ortaya çıkaran takım elbiseler ve rahatlığı ve şıklığı bir arada sunan pantolonlarla çizgisini belirlerken, Mixing&Matching ile Sarar Kadını, birbirinden renkli ve farklı tasarımları kombinliyor, kış sezonunda kendi koleksiyonlarını kendi yaratıyor.

Bordo ve baharat tonlarının ön plana çıktığı Sarar Erkek 2013/2014 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nda bu sezon da ağırlıklı olarak slim fit kalıplar yer alıyor. Dar paça formunun kullanıldığı 5 cepli pantolonlarda koyu yeşil ve koyu kırmızı tonları göze çarparken; vücudu tamamıyla saran gömlekler, iş dünyasında boy gösteren centilmenlerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Takım elbiselerde ise bu sezon astarın önemi bir kat daha artıyor.

Özenli bir işçilikle yaratılan astarların yanı sıra yan yırtmaçların geçen sezona oranla biraz daha uzaması ve belin oturma noktasının biraz daha yükselmesi ile Sarar takım elbiseleri, kış sezonuna uygun hafif ve modern bir görünüm kazanıyor.

Sarar Kadın 2013/2014 Sonbahar-Kış Koleksiyonun ana temasını oluşturan Mixing &Matching ile Sarar Kadını, birbirinden renkli ve farklı tasarımları kombinliyor, kış sezonunda kendi koleksiyonlarını kendi yaratıyor.

Örneğin fütürist bir görünüm yakalamak isteyen kadınların tercihi; ekose ve tüvit kumaşlarla düz kumaşları kombinlemek iken, daha şık ve ihtişamlı bir stil yaratmak isteyen kadınlar tercihlerini deri kumaşlarla pul trikoları kombinlemekten yana kullanıyor.

Şehrin ritmine ayak uyduran ve iş dünyasında boy gösteren kadınlar için grafik desenli bluz ve elbiseler ön plana çıkarken, renkli ipek gömlekler gündüzden geceye geçişi bir hayli kolaylaştırıyor. Baharat tonlarının ağırlıkta olduğu koleksiyonda hardal, haki, bordo, mor ve mavi tonlarının ön planda olduğunu görüyoruz.

Sarar Kadın ve Sarar Erkek koleksiyonları, 2013/14 Kış sezonunda da moda dünyasında öncü olmak isteyenlerin vazgeçilmezi oluyor. 

sarar-2013-2014-sonbahar-kis (28)

 

 

Yorumlar

yorum

SARAR İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR