Roman 2013 ilkbahar/Yaz Kataloğu

roman-2013-katalog-078Roman markasının temelleri, 1980 yılında Turgut Toplusoy tarafından atıldı.İlk mağazasını Nişantaşı Rumeli Caddesi’nde “Roman” ismiyle açtı. Müşterinin ne istediğini iyi belirleyen Roman, kısa süre içinde kendi ürettiği kıyafetler ile başarı çıtasını yakaladı. Özellikle, Roman markalı manto ve kabanlar, İstanbullu’ ların büyük ilgisini çekti. Moda, stil ve kadın dergilerinde yapılan tanıtımlar, markanın bilinirliğini her geçen gün arttırdı.

Bugün, Türkiye’de 45 mağazası ve 5 bayisi ile 21 ilde ve yurtdışında Azerbaycan, Kazakistan, Makedonya, Kıbrıs, Rusya ve Bahreyn 22 satış noktasıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

Roman, 2011 yılında, gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve ulaşılabilirliğini arttırmak amacıyla www.roman.com.tr üzerinden e-ticarete başladı.

Her zaman sezonun öne çıkan trendlerinin merkezin de olan Roman’da, günlük giyimde de etkin olan lüks dokunuşlar, güçlü ve iddialı feminen hava her zaman yerini koruyor.Yazın trendlerini ve dünya modasını takip ederken, klasik feminen stilini koruyan ve her daim lüks , etkileyici ve bohem bir hava yaratan Roman,  yeni sezonda da adından söz ettirmeyi başarıyor.

Yeni koleksiyonunda asimetrik kesimler, geometrik desenler, çiçekli baskılar, canlı ve uçuk renkler ön planda. Rahatlık ve şıklığı  birleştirip elbiselerine yansıtan Roman’ da, pastel renk tonlarında  modern gece elbiseleri bulmanızda mümkün. Kendinden emin, çekici ve güçlü kadını yansıtan Roman 2013 İlkbahar/Yaz Kataloğu oldukça etkili ve iddialı modelleri ile yaza hazır.

 

 

Roman 2013-2014 Sonbahar/Kış Kataloğu

Yorumlar

yorum

ROMAN İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR