Rahatlığın En Şık Modeli, Dolgu Topuklar

Yaz aylarının vazgeçilmezi olan dolgu topuk ayakkabılar, yeni sezonda kış koşullarına uygun materyallerle yeniden tasarlanarak tahtını koruyor. Tergan, gün içerisinde hem zarif görünmek, hem de rahat olmak isteyen kadınları düşünerek yeni koleksiyonunda dolgu topuk ayakkabılara geniş bir yer ayırıyor.

Bir kadınlık sembolü olan topuklu ayakkabılar içinde, en kullanışlı model olan dolgu topuklar, şehrin yoğun temposunda kadınların kurtarıcısı oluyor. Siyah, kahverengi, bordo ve yeşil tonlarının göze çarptığı koleksiyonda modern çizgiler ön plana çıkıyor.

Tergan’ın farklı tasarım ve renklerdeki dolgu topuk ayakkabıları, bol paça pantolon ve elbise kombinleriyle zarif bir uyum yakalarken, farklı bir stil kazandırıyor.

Ayakkabıların vazgeçilmez parçası çantalar…

Tergan’ın yeni sezon koleksiyonunda yer alan çanta modelleri, dolgu topuklu ayakkabılarla kombinlenebilen renk ve modelleriyle günlük hayatın ayrılmaz bir parçası oluyor. Koleksiyonda krokodil derisi ürünlerin yanı sıra, print baskılı ve üzerinde anahtarlık detayı bulunan parçalar dikkat çekiyor.tergan-dolgu-topuk-10

 

Yorumlar

yorum

TERGAN İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR